id: g35vpu

Zbiórka pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób najciężej poszkodowanych, ofiar wojny w Ukrainie.

Zbiórka pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób najciężej poszkodowanych, ofiar wojny w Ukrainie.

Our users created 934 440 whip-rounds and collected 922 431 641 zł

What are you collecting for today?

Updates33

 • Wracamy do Polski. Po drodze mijamy Buczę, Irpień, Borodziankę, Hostomel. Miasta w obwodzie kijowskim, które zostały zbombardowane i zniszczone przez rosyjską armię. To obrazy niebywałego wręcz okrucieństwa, które przerażają i szokują. Widok zniszczeń, które pozostawiła po sobie armia rosyjska na zawsze zmienił nasze życie i spojrzenie na tę wojnę. Nigdy nie zapomnimy tego czasu spędzonego wśród ludzi walczących każdego dnia o przetrwanie. Nasza pomoc jest potrzebna. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły zbiórkę, bez Was nie byłoby to możliwe.

  ErUz4LpmbpQItZ3Y.jpg

  FkXqb9crpGy1ojNZ.jpg

  lOs2GKwzFzVomUs2.jpgmboRwdFKGq6Qy9gH.jpg


  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Pomożemy Wam przetrwać tę zimę


Fundacja Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego od wielu miesięcy wspiera Ukraińców zarówno uchodźców w Polsce, jak i tych, którzy walczą z agresywnym okupantem - Federacją Rosyjską.


W Polsce organizujemy pomoc socjalną, wspierany Ukraińców przez poszukiwaniu miejsc zakwaterowania, pomagamy nowoprzybyłym w odnalezieniu się w naszym kraju, przekazujemy żywność, środki medyczne, sanitarne i inną pomoc socjalną, prowadzimy kursy języka polskiego. Dostarczamy pomoc humanitarną Ukraińcom przebywającym w ich kraju. Znaczna część tej pomocy dociera bezpośrednio do walczących żołnierzy i ich rodzin.


Tym razem zgodnie z prośbami płynącymi z Ukrainy organizujemy zbiórkę pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla tych, którzy są ofiarami tej wojny. Zniszczone przez okupantów elektrownie i elektrociepłownie, braki surowców energetycznych, zbombardowane i zniszczone rakietami osiedla mieszkaniowe powodują, że będzie to trudny czas dla Ukrainy. Ale szczególnie trudny będzie dla ofiar tej wojny, osób poszkodowanych, rannych, tych którzy stracili domy, albo pozostają w zrujnowanych domach bez ogrzewania i prądu.


Organizacje międzynarodowe pomagają w zabezpieczeniu tych, którzy walczą, a my chcemy, wraz ze wszystkimi ludźmi dobrej woli, pomóc przetrwać tę trudną zimę tym Ukraińcom, którzy nie są w stanie sami zapewnić sobie nawet podstawowych warunków na najbliższy trudny czas.


Organizujemy zbiórkę pieniędzy na zakup odzieży zimowej dla osób poszkodowanych z terenów objętych walkami z obwodu chersońskiego, zaporoskiego, dniepropietrowskiego, mikołajewskiego i charkowskiego.


Chcemy za zebrane pieniądze zakupić:

 • 3 tysiące pakietów zawierających komplet "Safe Winter" (duży śpiwór extreme, termoaktywną bieliznę (długie spodnie, podkoszulek z długim rękawem), buty zimowe, spodnie zimowe, kurtka zimowa, rękawice, czapka, skarpety
 • 2 tysiące małych pakietów komplet "Safe Winter" (śpiwór extreme, termoaktywna bielizna (długie spodnie, podkoszulek z długim rękawem)


Wsród poszkodowanych ofiar wojny w Ukrainie jest wiele dzieci, samotnych matek i starców.


Zakupiona dla nich odzież zimowa jest na wagę ich zdrowia i życia. Ważna jest każda złotówka. Każdy z nas może pomóc przetrwać tę zimę poszkodowanym Ukraińcom - ofiarom tej strasznej wojny.


Pieniądze można wpłacać na podane konto zbiórki lub konto naszej Fundacji na numer: 92 1140 2004 0000 3402 7885 4014 z dopiskiem "Safe Winter".The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 1886

 
Hidden data
500 zł
MB
MAREK BRZEZIŃSKI
200 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
MS
Marta Skowron
50 zł
 
Hidden data
hidden
MS
Magda Skuta
50 zł
See more

Comments 20

 
2500 chars