id: g7xecz

Promocja gry „Biblionerzy - quiz biblijny” - marketing

Promocja gry „Biblionerzy - quiz biblijny” - marketing

2 544 zł 
from 3 000 zł
84%
349 days left
81 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates6

 • Szczęść Boże!


  Już od najbliższego poniedziałku (04.10) nowy sezon!


  Co nowego?

  -> Ranking zostanie zresetowany, a nowi gracze zyskają większe szanse na znalezienie się na podium!

      Co stanie się z rankingiem z poprzedniego sezonu?!

      Spokojnie, będzie można do niego wrócić w każdej chwili wybierając w menu "Ranking", a następnie "Sezon 1" :),

  -> Do zdobycia będą nowe osiągnięcia, które już można zobaczyć klikając w menu "Wyświetl swoje osiągnięcia" (podpowiadamy, że chodzi o Apokalipsę), a za naprawdę pokaźne wsparcie na zrzutka.pl zalogowani gracze mogą zdobyć osiągnięcie "Wspierający" (Jak pokaźne? - więcej szczegółów w sekcji "Nagrody"),

  -> Dla głodnych wiedzy i wspierania nas, istnieje już możliwość zaopatrzenia się w najnowszą paczkę pytań z Apokalipsy! Ponad 700 nowych pytań czeka na Was w naszym sklepie (czynne całą dobę, również w niedziele niehandlowe ;) ) Trzeba pamiętać, że aby coś kupić należy uprzednio się zalogować (lub zarejestrować jeśli ktoś jeszcze nie ma konta),

  -> Top 10 graczy z rankingu dostanie w dniu resetu pytania z Apokalipsy całkowicie za darmo, a jeśli okaże się, że ktoś z top 10 już je kupił zostanie obdarowany dodatkowymi sakiewkami, które można wykorzystać do wznawiania poziomu po udzieleniu błędnej odpowiedzi ;)


  Pamiętaj, że każde 10zł wydane na reklamę to szansa na dotarcie z Pismem Świętym do blisko 200 nowych graczy!

  Jeśli podoba Ci się nasz projekt pomóż nam go rozwijać :)

  Read more
 • Szczęść Boże!


  Od 1 czerwca 2021 udostępniliśmy nową wersję Biblionerów, jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać to zapraszamy! Prosimy o zgłaszanie uwag i błędów (o ile jakieś są ^^).

  Read more
 • Niech naszą odpowiedzią na ten trudny czas będzie różaniec. Co prawda październik właśnie się kończy, ale zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną. Szczegóły na stronie: https://www.rozaniecdogranic.pl/

  Read more
 • Jeżeli nie macie jeszcze Biblionerów na swoich telefonach, to czas najwyższy! Zachęcamy Was do sprawdzenia swojej wiedzy na temat Pisma Świętego:

  📱 Link do pobrania darmowej aplikacji: 📱

  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.biblionerzy

  I nie zapomnijcie zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy😎

  Read more
 • Witajcie!


  Dodaliśmy do naszej Zrzutki możliwość wybrania nagrody "Wersja papierowa" za wpłatę minimum 40zł.

  Dziękujemy Wam za okazywane wsparcie!


  Pozdrawiamy,

  Zespół Biblionerów

  Read more
 • Szczęść Boże!


  Dobiliśmy do magicznej liczby 50 wspierających!

  Jest nam niezmiernie miło, że aż tyle osób nam zaufało i razem z nami tworzy ten projekt tak aby każdy mógł w zaciszu każdego miejsca uczyć się Biblii. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się w ostatnim czasie wypuścić wersje Biblionerów na androida! A przed nami jeszcze wiele nowości!


  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Szczęść Boże!


Czy jedno zdanie przeczytane w odpowiednim momencie może odmienić Twoje życie? Czy słowa mogą dać Ci siłę do działania? Wierzymy, że tak!


s55417d68ba79a01.png

Cel zrzutki

Zbieramy na promocję gry „Biblionerzy - quiz biblijny”. Gra jest dostępna za darmo pod adresem https://biblionerzy.pl. Celem tej zbiórki jest wykupienie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych oraz zebranie środków na drukowanie ulotek i plakatów. Potrzebujemy również pieniędzy między innymi na opłacenie serwera, który obecnie generuje największe koszty.


Co to za gra?

Biblionerzy to gra, która pomoże Ci poznać Biblię. Stale rozwijana baza pytań pozwoli pogłębić wiedzę na temat wydarzeń i nauki płynącej z Pisma Świętego. Czy jesteś gotów na kolejny krok do głębszego poznania Biblii?


Czy gra jest płatna?

Gra jest całkowicie darmowa, nie wyświetla reklam aby nie denerwować graczy i nie przeszkadzać im w rozgrywce. Niestety takie podejście niesie za sobą konieczność szukania finansowania. Jako twórcy gry wydaliśmy już kilka tysięcy złotych na produkcję oraz promocję, jednak na dłuższą metę potrzebujemy waszej pomocy.


Trochę historii...

Na początku marca 2019 roku wydaliśmy Biblionerów jako grę przeglądarkową, dostępną na urządzeniach mobilnych i komputerach. Z dumą obserwujemy rosnące zainteresowanie grą - od momentu uruchomienia, gra zyskuje średnio 100 nowych graczy dziennie co dało nam wynik ponad 140000 graczy do tej pory. Gracze chętnie zatrzymują się na dłużej grając w Biblionerów - świadczy o tym ilość rozegranych gier – ponad 2 miliony (Ranking i statystyki można obserwować w zakładce "Otwórz ranking" w grze).


Media o nas

Nasz projekt, choć młody, pozostawił już kilka śladów w mediach. Jeśli jesteś ciekaw jak powstaje projekt informatyczny od strony technicznej musisz odwiedzić podcast Mateusza Kupilasa.Jeśli jesteś ciekaw mniej technicznych zagadnień zajrzyj do tygodnika Idziemy, gdzie opowiadaliśmy o naszej półtorarocznej pracy (przeczytaj).

ge411c244b98604b.jpeg

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Posts for rewards 1

Posts to reward from threshold 100zł 1

Dziękujemy za wsparcie!

To access the post buy the selected reward or if you already have it.

Contributors 81

SL
Sebastian Lesik
200 zł
 
Hidden data
100 zł
TD
Tomasz Dyl
100 zł
 
Hidden data
100 zł
R
Rafał
100 zł
 
Hidden data
80 zł
 
Hidden data
70 zł
 
Hidden data
62 zł
 
Hidden data
50 zł
BR
Bernardeta Ramza
50 zł
See more

Comments 3

 
2500 chars

Location

Marszałkowska 98-100, 00-001

Warszawa, Poland

See on map
map pin

Rewards

Donate 50 zł and more
"Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa" (Mt 6,3)
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 1000 nowych graczy!
expand

chosen 6 times

Choose
Donate 100 zł and more
Osiągnięcie "Wspierający" w grze
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 2000 nowych graczy!Dodatkowo jeśli masz konto w grze dodamy Ci osiągnięcie "Wspierający"!
expand

chosen 11 times

Choose
Donate 200 zł and more
Osiągnięcie "Wspierający" w grze + upominek w formie zestawu kart wysłany pod wskazany adres
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 4000 nowych graczy!Dodatkowo jeśli masz konto w grze dodamy Ci osiągnięcie "Wspierający"!Zestaw kart (Biblionerzy offline) dostarczymy w ciągu tygodnia od zarejestrowania wpłaty :)
expand

chosen 1 time

Choose

Our users created

794 982 whip-rounds

and collected

610 530 136 zł

What are you collecting for today?