id: g95dvj

Wydanie książki pt. ,, Na Ranczerskim Szlaku "

Wydanie książki pt. ,, Na Ranczerskim Szlaku "

Our users created 956 478 whip-rounds and collected 962 447 869 zł

What are you collecting for today?

Description

Fani Serialu Ranczo to jedna wielka rodzina... która już drugi raz, spotka się na Ogólnopolskim Zlocie Fanów Serialu Ranczo 12.08.2023 w Jeruzalu. Z tej okazji narodził się pomysł, by powstała książka pt. ,,Na Ranczerskim Szlaku " Będzie to publikacja, w której znajdą się najważniejsze informacje o serialu ,,Ranczo”, mapa, opisy i fotografie miejsc, gdzie kręcone były filmowe sceny.

Jednym z autorów będzie Pan Marcin Żyta, który od wielu lat związany jest z serialem i ze środowiskiem fanów serialu, tak jak i Pan Kacper Gładkowski. Zaprezentujemy więc wywiady z serialowymi aktorami, wspomnienia o tych co już odeszli, pojawią się nigdy nie publikowane ciekawe i zabawne historie, zdjęcia a także opisy zdarzeń z planów filmowych serialu ,,Ranczo”. Będą też zdjęcia i osobiste wspomnienia o Festiwalu Piosenki Ranczerskiej ,,Wilkowyjce" którego pomysłodawcą i Dyrektorem jest Pan Piotr Pręgowski a także te z I Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Serialu Ranczo w 2022r.

Książka już powstaje, a my upubliczniamy osobną zrzutkę skierowaną do tych wszystkich, którzy chcieliby zostać ,,Mecenasami Sztuki" .W zamian za wpłaconą darowiznę, oferujemy umieszczenie Imienia i Nazwiska lub Nazwy Firmy Darczyńcy na specjalnej ,,Złotej Stronie" Mecenasów Sztuki w wydawanej książce ✌️Kolejność umieszczenia wpisu na stronie będzie zależna tylko od wysokości dokonanej wpłaty, gdy wpłaty będą identyczne kwotowo, zadecyduje kolejność alfabetyczna. Zapraszamy Serdecznie

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 5

AC
Agata Cabaj
300 zł
PP
Piotr Płaskociński
50 zł
PC
Piotr Cichosz
hidden
KU
Kuba
10 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!