id: gfpeg3

Szansa dla Adasia - rehabilitacja i sprzęt

Szansa dla Adasia - rehabilitacja i sprzęt

Our users created 1 188 618 fundraisers and raised 1 251 772 175 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbiórka została utworzona przez przyjaciół rodziców Adasia :) Trochę ich zaskoczyliśmy ale chyba było to miłe zaskoczenie :) 

Adam Troiński urodził się 27 lipca 2018 roku w Poznaniu. Razem z rodzicami mieszka w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). Adaś urodził się jako skrajny wcześniak, dlatego zmaga się z wieloma schorzeniami. Adaś urodził się w 26 tygodniu ciąży. Wcześniactwo i choroby współistniejące mocno opóźniają rozwój psychoruchowy dziecka. Pozostaje pod ścisłą, wysokospecjalistyczna opieką m.in. neurologa, okulisty, gastrologa, audiologa, Adaś wymaga stałej, bardzo intensywnej rehabilitacji. Zajęć, które pozwolą mu w jak największym stopniu usamodzielnić się w przyszłości. NFZ nie jest w stanie opłacić wystarczającej ilości godzin rehabilitacji. Konieczne są wizyty prywatne – koszt to kilka tysięcy miesięcznie. Rodzice chcieliby także korzystać z turnusów rehabilitacyjnych, ale niestety to spory wydatek – koszt jednego turnusu to ok 4 tysiące zł.

Do tego dochodzą prywatne wizyty u wielu lekarzy specjalistów w Polsce – to dodatkowo obciąża budżet rodziców.

Chłopczyk potrzebuje też wielu sprzętów, m. in. specjalnego fotelika samochodowego, wózka, pionizatora, ortez itp. 

Potrzeb jest bardzo dużo!


Kochani : Mama Adasia na codzień pomaga chorym pracując jako pielęgniarka. Zawsze z zaangażowaniem i wielkim sercem zajmuje się pacjentami, ale teraz najważniejszym małym pacjentem jest dla Niej synek. Pomóżmy stworzyć szanse dla Adasia aby mama i tato nie musieli codziennie martwić się zdrowiem synka . Dzięki rehabilitacji i niezbędnemu sprzętowi Adaś ma szansę na normalne życie jak jego rówieśnicy.


W kupie siła ... zróbmy to !


Każda złotówka ma znaczenie !


Dziękuje z góry !
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 129

preloader

Comments 5

 
2500 characters