id: ggbedw

10 lat Tatromaniaka - wypij "wirtualne piwo"

10 lat Tatromaniaka - wypij "wirtualne piwo"

Our users created 1 181 048 fundraisers and raised 1 235 058 666 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moi Drodzy, od założenia Tatromaniaka mija 10 lat. To kawał mojego życia, mnóstwo pracy, sporo trudności, ale jeszcze więcej satysfakcji.


Gdyby te 10 lat temu ktoś mi powiedział w jaką stronę się to rozwinie, pewnie prędzej uwierzyłbym w powrót dinozaurów na Ziemię. Z małej stronki ze zdjęciami Tatr narodził się chyba największy portal górski w tej części Europy ;) Ale przede wszystkim narodziło się moje "dziecko", którym staram się opiekować każdego dnia.


Zachowanie tej dyscypliny nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza że Tatromaniak to redakcja jednoosobowa. Niezależnie od tego co akurat dzieje się w moim życiu - czy jestem na wakacjach, u cioci na imieninach, czy z dzieckiem u lekarza - staram się, aby ani przez moment nie zaniedbać obowiązków związanych z portalem. Bo chcę być w porządku względem wszystkich, którzy ten projekt wspierają.


Przez 10 lat zamieściłem ok. 3200 artykułów i pewnie kilkanaście tysięcy postów na Facebooku. Staram się, aby było ciekawie, a przede wszystkim rzetelnie - na ile to się udaje, nie mnie oceniać. Staram się też wykorzystywać zasięgi Tatromaniaka do robienia pożytecznych rzeczy, nie zliczę ile akcji charytatywnych udało się wspólnymi siłami przeprowadzić. Dziękuję, że mi w tym pomagacie.


Jeśli Tatromaniak jest dla Was wartościowym miejscem w internecie, jeśli z tej mojej pracy korzystacie i w zamian, z okazji 10. urodzin zechcecie postawić tu "wirtualne piwo", będzie mi bardzo miło. Każde wsparcie jest dobrowolne i nic od niego nie zależy - wszystkie zamieszczane w ramach Tatromaniaka treści były, są i będą w pełni darmowe.


Dzięki Waszemu wsparciu mogę natomiast:

- utrzymać codzienną aktywność, wyszukując ciekawe treści, bieżące informacje, warte pokazania zdjęcia czy filmy, pozwalające wprowadzać choćby namiastkę Tatr do Waszych domów czy biur

- non stop trzymać rękę na pulsie i możliwie sprawnie informować o ważnych wydarzeniach ze świata gór, nie raz nie dwa próbując zdobyć potwierdzone wieści "z pierwszej ręki"

- utrzymywać profil na Facebooku praktycznie wolny od reklam i wszelkiego rodzaju wykupionych postów

- poświęcać czas wszelkiej działalności charytatywnej i nadawać tym realny sens istnienia strony o dużym zasięgu


Dziękuję za każdą formę Waszego wsparcia dla mojej pracy, bardzo je doceniam.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1728

preloader

Comments 158

preloader