id: gt9bum

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - V edycja akcji charytatywnej Grupy MCX

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem - V edycja akcji charytatywnej Grupy MCX

Our users created 1 167 410 fundraisers and raised 1 214 932 362 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy grupą spółek technologicznych i energetycznych, tzw. Grupą MCX, w skład której wchodzą spółki: MCX, MCX Systems, MCX Pro, MCX Serwis, Polska Grupa Biogazowa, Wind Service, Enerco, Ediko, Positive Geeks, S4C Operator oraz DCX Innovations.

 

Już po raz piąty, wraz z nadejściem jesieni, nasi Pracownicy angażują się w akcję charytatywną dla Domów Dziecka.

 

Pod nasze skrzydła wzięliśmy Dom Dziecka im. J. Korczaka w Darłowie, gdzie mieszka 28 podopiecznych w wieku od 5 do 18 lat,  oraz Placówkę Wychowawczo-Opiekuńczą w Drawsku Pomorskim, w której przebywa 14 dzieci w wieku od lat 9 do 17.  

 

 

Co roku uzgadnialiśmy z dyrekcją domów dziecka listę rzeczy, która zawierała przedmioty podstawowej potrzeby, takie jak proszki do prania, talerze, prześcieradła, przybory szkolne, zabawki, ubranka dla dzieci i wiele, wiele innych. Dzięki wspólnym działaniom, udawało nam się za każdym razem zakupić większość niezbędnych rzeczy.


W tym roku, również w porozumieniu z dyrekcją, zbieramy fundusze na środki pierwszej potrzeby, m.in. ręczniki, pościel, artykuły szkolne, biurowe, środki higieniczne, itp. Oprócz tego chcielibyśmy zakupić choćby jeden upominek dla każdego dziecka. Podopieczni z Darłowa marzą, aby wybrać się do sieci sklepów H&M i tam móc pozwolić sobie na jakiś fajny, młodzieżowy zakup. Natomiast dzieci z Drawska Pomorskiego, których pokoje są obecnie remontowane dzięki Rajdowi Charytatywnemu ZŁOMBOL i Fundacji Nasz Śląsk, chciałyby otrzymać przytulne poduszki lub koce, które ocieplą odmalowane i na nowo umeblowane pokoje.

 

Wracamy więc ponownie i organizujemy PIĄTĄ już zbiórkę funduszy na portalu zrzutka.pl licząc na Wasze ogromne serca i chęć pomocy. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać tyle środków, aby uszczęśliwić wszystkich podopiecznych!!!


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 71

K-
Karol
100 zł
IZ
Iza
50 zł
KS
Krystian Stachowiak
hidden
 
Hidden data
100 zł
100 zł
ŁD
Dyracho
100 zł
 
Hidden data
100 zł
JZ
Jozin z Bazin
100 zł
BW
Beata
200 zł
ŁD
Łukasz Dudziak
100 zł
See more

Comments 7

 
2500 characters