id: gz9ae9

Schronisko dla bezdomnych mężczyzn W Kaliszu

Schronisko dla bezdomnych mężczyzn W Kaliszu

Our users created 1 168 796 fundraisers and raised 1 217 219 027 zł

What will you fundraise for today?

Description

Schronisko Brata Alberta w Kaliszu potrzebuje Waszej pomocy.


Dom dla ponad 30 mężczyzn, którzy z przyczyn często niezależnych od nich ma problemy.... Właśnie to miejsce pozwala im jak i setkom innych znaleźć punkt zaczepienia w powrocie do normalnego funkcjonowania. Bezdomni mogą nie tylko zatrzymać się tu na noc ale tez otrzymują pomoc w załatwianiu świadczeń. Zawsze mogą liczyć na doświadczenie pracujących tu wolontariuszy, którzy od lat otaczają ich swoją opieką.


Na dzień dzisiejszy brakuje... wszystkiego.


Brakuje żywności, ubrań, kocy, środków czystości, środków chemicznych a to dopiero początek bardzo długiej listy.


Od dłuższego czasu miejsce to boryka sie z ogromnymi problamami finansowymi...


Mi natomiast zależy żeby zebrać choć część kwoty, która pomoże zapewnić bezdomnym warunki choć minimalnie lepsze, bez głodu czy zimna.


Celem jest kupno podstawowych arytkułów niezbędnych do zachowania higieny, produktów żywnościowych z długim terminem, środków chemicznych a jak się uda - kocy.Poniżej wklejam kilka linków opisujących szerzej problem tego miejsca

https://kalisz.naszemiasto.pl/schronisko-brata-alberta-w-kaliszu-jest-w-bardzo-trudnej/ar/c1-9541831?fbclid=IwAR0LPmcBvSpwV-AA8tXZ56I2fsEfLJ8ph3oYdaX17iabNswSugupQFwVqJ0:


https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/oswiadczenie-urzedu-miasta-kalisza-w-zwiazku-z-sytuacja-w-kaliskim-kole-towarzystwa-pomocy-im-sw-brata-alberta,61770?fbclid=IwAR1mbqRzEqp9HeuLLSkwTYS0V_b5vTdOL6-sxhuk74X6FrWPTikhQdFdza8


https://www.money.pl/gospodarka/dramatyczna-sytuacja-w-schronisku-dla-bezdomnych-brakuje-nawet-zywnosci-6969777100712448a.html?fbclid=IwAR0XCMNQNWmAuBHd8uggxb2TBTdTvNM-CQi8l8veA8hVdXrMtsR_DyR62DsLiczy się każda złotówka, każde udostępnienie. Bez Was mi się nie uda!There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1

KM
Kamil M. MAREK
34 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!