id: gzpge4

Zawieszona kawa dla medyków / Kolacja wigilijna

Zawieszona kawa dla medyków / Kolacja wigilijna

Our users created 1 167 045 fundraisers and raised 1 214 240 565 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani/Kochane!

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie postanowiliśmy połączyć siły i jakkolwiek wesprzeć osoby ciężko pracujące na pierwszej linii covidowego frontu. Mowa oczywiście o medykach.


Po wstępnej konsultacji potrzeb pracowników szpitala, który znajduje się najbliżej kawiarni (Szpital im. M. Kopernika przy ul. Nowe Ogrody w Gdańsku) proponujemy inicjatywę, która będzie wsparciem zarówno dla medyków, jak i dla naszej kawiarni. Ogłaszamy zbiórkę pięniędzy, dzięki której zarówno my i współpracujący z nami cukiernicy, jak i pracownicy służby zdrowia będą mogli nieco lepiej znieść czas pandemii.


Wszystkie pieniądze z zrzutki przeznaczone będą na ciasta i kawę dla pracowników Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku. To jedna z większych placówek w naszym mieście, w którym leczeni są również pacjenci ze zdiagnozowanym wirusem SARS-CoV-2. Wiadomo, że sytuacja szpitali jest bardzo trudna, a personel medyczny jest przemęczony i pracuje ponad siły. Dlatego też chcielibyśmy jakkolwiek pomóc medykom, aby mogli chociaż przez moment odpocząć z kubkiem ciepłej kawy i dobrym ciastem. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby szpitali są ogromne, ale nie na wszystkie, jako mała lokalna kawiarnia, jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Mimo wszystko chcemy tym drobnym gestem i inicjatywą, do której serdecznie Was zapraszamy, pokazać wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom, że myślimy o nich ciepło i życzymy im dużo zdrowia i sił.


Zbliżający się okres Świąt Bożego Narodzenia będzie szczególnie trudny dla pracowników służby zdrowia. Nie każdy z nich będzie mógł te święta spędzić z najbliższymi. Dlatego też naszą inicjatywę wstępnie chcielibyśmy prowadzić do końca tego roku, a w okresie Świąt Bożego Narodzenia zorganizować i dostarczyć wigilijną kolację dla pracowników szpitala. Dlatego też zbiórkę organizujemy już teraz. Część zebranych pieniędzy przeznaczymy na kawę i ciasta, które będziemy na bieżąco dostarczać do szpitala, natomiast znaczną część zebranych pieniędzy przeznaczymy na kolację wigilijną, którą dostarczymy 24 grudnia.


Akcja oczywiście nie uda się bez Waszego wsparcia. Mamy nadzieję, że odpowiecie na nasze zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Pokażmy tym, którzy każdego dnia toczą walkę o zdrowie i życie nas wszystkich, że o nich pamiętamy i mimo dystansu społecznego jesteśmy z nimi i ciepło o nich myślimy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 37

 
Hidden data
200 zł
DO
Dominika
hidden
MM
Małgorzata Maleszewska
25 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
50 zł
JS
Jola Sadowska
50 zł
 
Hidden data
10 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • BS
    Basia

    smacznego, ku pokrzepieniu 🤗

    30 zł