id: hf47jt

Dalsze Funkcjonowanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

Dalsze Funkcjonowanie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze

Our users created 1 188 165 fundraisers and raised 1 250 811 732 zł

What will you fundraise for today?

Description

„Dla Was idziemy tam, skąd inni uciekają...”

Zrzutka dla strażaków ochotników, którzy całym swoim sercem i duchem poświęcają się dla innych ratując to co najwazniejsze. Często narażając swoje zdrowie, a nawet życie. Zostawiając w domu rodziny, dzieci, nie wiedząc czy jeszcze kiedykolwiek do nich wrócą. Największym bólem jest fakt, iż pomimo chęci, nie mamy środków, aby wyjechać z jednostki by WAM POMÓC.


W związku z działaniem Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Jeleniej Górze i kwestionowania naszych zakupów miasto wstrzymało nam dotacje więc musimy zbierać pieniądze na Gotowość Bojową

Nie pozwolimy zniszczyć 75 lat naszej tradycji. Mimo wielu przeciwności wciąż chcemy pomóc, ratować ludzkie życie, zdrowie i mienie.

Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich o wsparcie nas, nawet najmniejszą kwotą, która przeznaczona zostanie na utrzymanie Gotowości Bojowej i pozwoli nam, nieść pomoc mieszkańcom miasta Jelenia Góra co czynimy z poświęceniem od 75 lat.


Z góry bardzo wszystkim dziękujemy. Jestesmy świadomi, że to nie my, ani także Wy nie powinniśmy finansować tego sami. Nawet nigdy nie powinniśmy o to prosić. Bo to miasto powinno wszystko zapewnić. Ale sami widzicie, jak to wszystko teraz wygląda. To nie nasza wina, że nie mozemy nieść Wam pomocy.  
Pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na pomoc Strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych, nie tylko naszej, ale myślimy , że każdej OSP.Ochotnicza Straż Pożarna w Jeleniej Górze.
Prosi o wsparcie.
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 17

HP
Hubert
100 zł
WM
Wiktor Minkiewicz
20 zł
JZ
Łukasz z OSP Mąkoszyce
40 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
hidden
GR
Grzegorz
hidden
MW
Marcin Wójcij
50 zł
TM
Ewelina Tkaczyk Moczulska
20 zł
LO
Łukasz Ogrodowczyk
50 zł
RO
Roxy O
20 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters