id: hkfjvt

Na pół roku leczenia. Walka z rakiem jelita grubego i przerzutami.

Na pół roku leczenia. Walka z rakiem jelita grubego i przerzutami.

Updates2

  • Kochani,

    Zapewne jak każda osoba chora na raka tak ja również, szukam pomocy wszędzie i chciałabym spróbować wszystkiego by ratować swoje życie. Łączna potrzebna kwota to 125126,00zl.


    Dostałam informację o terapii:

    PURTIER PLACENTA DEER VELVET komórki macierzyste.

    Terapię mogę stosować równolegle z chemioterapią. A osoba, która mi to poleciła "postawiła na nogi" swojego bliskiego, organizm się oczyścił z toksym, stanął do walki i pokonał raka. 


    Obecny koszt tej terapii (jest teraz z rabatem) to 12999zl.


    Ponadto chciałabym wykonać test na wrażliwość raka na różne rodzaje chemii, przeciwciał oraz naturalne środki.  Pakiet takiego badania to około 4400zl.

    Do tego koszt leczenia regorafenibem... ok 108000zl 




    Poniżej załączam linki, na stronach są podane koszty leczenia i badań. 

    https://pl.everyone.org/stivarga-regorafenib

    https://harmoniclife.pl/produkt/purtier-placenta-deer-velvet-7/

    https://centrumimc.pl/oferta/badanie-komorek-nowotworowych-i-chemiowrazliwosc/


    Nie od wczoraj światem rządzą pieniądze 😔  a niemożność podjęcia leczenia z tego powodu jest okrutna. 



    Pozdrawiam serdecznie 


    Natalia 

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Jestem 30 letnią mamą dwójki dzieci, Alicji 4,5roku i Mateuszka 1,5roku. Od grudnia walczę z nowotworem złośliwym jelita grubego i przerzutami do wątroby. W Instytucie Onkologii na Ursynowie nie dawali mi szans na wyleczenie, więc zaczęłam szukać pomocy gdzie indziej. Znalazłam. Znalazłam profesora, który nie bał się podać mi silnej chemii oraz zaproponował włączenie odpłatnego leku, dał mi szanse na zdrowie i życie. Niestety koszt dwóch podań w miesiącu to koszt prawie 10000 złotych, do tego ponad 3000 złotych na leki wspomagające leczenie, które trzymaja mój organizm w dobrej formie. Dla mnie i mojej rodziny jest to bardzo duża kwota, niestety nie stać nas na opłacanie leczenia, dlatego szukam pomocy i wierzę w dobrych ludzi, którzy wesprą mnie w tej nierównej walce. Mam dla kogo żyć i wiem, że nie mogę się poddać ale do tej walki potrzebuję Waszej pomocy. Dobro wraca ❤️ Dziękuję za okazaną każdą pomoc.


Comments 17

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Powodzenia Pani Natalio - widzowie KiKi Świat.

    PLN 100
  • Tomii -LordVader-

    Pozdrawiam, fan KIKI ŚWIAT.

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    Życzę zdrowia 🙏🙂

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    Od Zuzi i Kubusia, fanów Kiki Świat - zdrowia Pani Natalko! Musi być dobrze ❤️

    PLN 100
  •  
    User unregistered

    Powodzenia i dużo zdrowia

    PLN 20
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using