id: hrpwbk

Remont nowej siedziby Fundacji aby skuteczniej pomagać !

Remont nowej siedziby Fundacji aby skuteczniej pomagać !

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 180 167 fundraisers and raised 1 234 412 663 zł

What will you fundraise for today?

Description

Fundacja Krok Po Kroku powstała w sierpniu 2011 roku. Począwszy od roku 2012 Fundacja pozyskuje środki finansowe ze źródeł publicznych, konkursów i grantów organizacji prywatnych aby zapewnić dostęp do bezpłatnej rehabilitacji i terapii osobom niepełnosprawnym lub zagrożonych niepełnosprawnością.

Jesteśmy organizacją, która prężnie działa i skutecznie wypełnia swoją misję, jednocześnie realizując zadania, których nie realizują jednostki państwowe.

Z roku na rok zdobywamy doświadczenie. Lepiej poznajemy naszych podopiecznych i ich potrzeby. Nasze plany w sposób naturalny wyłoniły się z potrzeb osób niepełnosprawnych. Działamy na rzecz niepełnosprawnych osób zarówno dzieci jak i dorosłych i na rzecz ich rodzin, bowiem niepełnosprawność dotyka całe rodziny.

Fundacja stale się rozwija i realizuje coraz więcej działań ale też obejmuje opieką coraz większą liczbę podopiecznych. W chwili obecnej obejmujemy opieką ponad 250 rodzin.

W naszej Fundacji pracuje wykwalifikowana i doświadczona kadra. W ofercie Fundacji znajduje się wiele metod rehabilitacji i terapii. Prowadzimy min. nowatorską metodę Mikropolaryzacji mózgu.

Pracujemy i zmieniamy się dla naszych podopiecznych, aby skutecznie wspierać ich proces leczenia. Dlatego czeka nas przeprowadzka do nowej siedziby aby móc się rozwijać i wzbogacić nasz wachlarz pomocy i wsparcia o nowe działania.

Nasza nowa siedziba będzie o 150 m2 większa niż ta, w której pracujemy obecnie. Dzięki temu otworzymy grupy rewalidacyjne, które zastępują obowiązek nauki i szkolny dzieciom głęboko upośledzonym.

W tym celu musimy przeprowadzić kosztowny remont i dodatkowo wyposażyć dwie sale dla dzieci w meble i artykuły terapeutyczne.

Liczymy, że dołączycie Państwo do naszej inicjatywy i dzięki Waszemu wsparciu razem wpłyniemy na polepszenie warunków dnia codziennego niepełnosprawnych osób.

Nasza misja:

Krok Po Kroku Do Samodzielności

Krok Po Kroku Do Niezależności

Krok Po Kroku Do Lepszego Jutra

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 31

SM
1 000 zł
AZ
Agata Ziemnicka-Łaska
207 zł
 
User unregistered
104 zł
 
104 zł
BK
Barbara Krużyńska
104 zł
PN
PIOTR NIEDBAJŁO
104 zł
LS
Lucyna Sawa
104 zł
AW
agata welzer
52 zł
MB
52 zł
 
Hidden data
52 zł
See more

Comments 5

 
2500 characters