id: hsaks8

Zapewnijmy Edukację i Wsparcie Dzieciom - Razem dla Fundacji SOK

Zapewnijmy Edukację i Wsparcie Dzieciom - Razem dla Fundacji SOK

Description

📚❤️Razem dla Fundacji SOK - Dajmy Dzieciom Szansę na Lepszą Edukację! 🌈✨


Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na trwałe wsparcie edukacyjne, dlatego ruszamy z akcją na rzecz 20 000 szkół w Polsce! 🏫 Naszym celem jest przeciwdziałanie narastającej polaryzacji w systemie edukacyjnym, eliminowanie barier językowych i pielęgnowanie bogactwa kulturowego.

Pracujemy nieustannie, aby stworzyć środowisko edukacyjne pełne życzliwości, empatii i wdzięczności. Razem możemy wprowadzić pozytywne zmiany w życiu dzieci i nauczycieli, tworząc przestrzeń, w której edukacja jest dostępna dla każdego, niezależnie od okoliczności.


Dołącz do nas!


Razem dla Fundacji SOK - bo każde dziecko zasługuje na szansę! 🌟📚

#EdukacjaDlaWszystkich #RazemDlaSOK #WsparcieDzieci


🌟🤝Przyjaciele Fundacji SOK, 🌈🧡

dziś zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o bezpośrednie wsparcie naszych działań, by spełnić nasz wspólny cel - wspieranie dzieci i młodzieży, tworząc dla nich bezpieczne i inspirujące środowisko edukacyjne. Fundacja SOK powstała z potrzeby wzmocnienia dzieci w samodzielności i poczuciu własnej wartości. Chcemy przyczynić się do zmiany rzeczywistości polskiej szkoły, na taką, w której każde dziecko zasługuje na szansę rozwijania się w atmosferze szacunku i zrozumienia.


Dziś, gdy szkoły stoją w obliczu różnych wyzwań - od reform po pandemię i kryzys uchodźczy - nasza misja wybrzmiewa coraz mocniej. Wspieramy nie tylko dzieci w Polsce, lecz także dzieci uchodźcze z ogarniętej wojną Ukrainy, które szukają schronienia w naszym kraju. Ważni dla nas są również nauczyciele, którzy są przewodnikami naszych dzieci w zmieniającej się rzeczywistości. 


Chcemy kontynuować nasze szkolenia dla nauczycieli, by wyposażać ich w nowe umiejętności niezbędne w tym dynamicznym środowisku. Dzielimy się z nimi wiedzą, która wspomaga ich w dbaniu o dobrostan psychiczny całej klasy.

Wasza comiesięczna darowizna, choćby mała, ale - co najważniejsze - stała może mieć ogromny wpływ na rozwijanie tych inicjatyw.


📚🌍 Razem dla lepszej przyszłości!

#WsparcieFundacjiSOK #DlaLepszejEdukacji #RazemMozemyWięcejDlaczego stałe darowizny miesięczne są tak niezmiernie ważne dla Fundacji?


1. 🔄 Kontynuacja Działań:

Wasze stałe wsparcie pozwala planować i realizować nasze szkolenia bez przerw, kontynuując wsparcie dla nauczycieli i rozwijając programy edukacyjne np. szkolenia z języka polskiego jako obcego z elementami równowagi emocjonalnej. To szkolenie pozwala nauczycielowi dobrze prowadzić klasę wielojęzyczną, a tym samym zapewniać wysoki poziom nauczania i zrozumienia pomiędzy dziećmi.


2. 👩‍🏫 Wsparcie dla Nauczycieli:

Polska szkoła będzie wielokulturowa – to proces nieodwracalny. Powstaje zatem pytanie, jaka chcemy, żeby była. Czy chcemy, by dzieci się ze sobą rozumiały pomimo różnic kulturowych, językowych? Czy chcemy, by nauczyciel wiedział, jak pracować z różnorodną klasą i umiał rozwiązywać problemy? Czy chcemy, by dzieci wyrastały na ludzi dążących do zrozumienia i porozumienia? Jeśli myślisz podobnie, to wiesz, że kluczową rolę odgrywa w tym nauczyciel i dlatego powinniśmy ich wspierać.

MvxrZE3W66yipqXP.jpg3. 🏫 Bezpieczna i Wspierająca Szkolna Przestrzeń:

Pragniemy, aby szkoła była dla dzieci miejscem, gdzie czują się bezpieczne i otoczone wsparciem. Dzięki Wam możemy wprowadzać programy, które budują atmosferę pełną życzliwości i wzajemnej pomocy. Szkolimy nauczycieli, by zauważali problemy w klasie i wiedzieli, jak pomóc, budowali zaufanie i dbali o relacje między dziećmi.


4. 💖 Dobrostan Psychiczny:

Wasze stałe wsparcie umożliwia nam skupienie się na dbaniu o zdrowie psychiczne uczniów i nauczycieli. Dzięki niemu możemy prowadzić warsztaty, które pomagają radzić sobie ze stresem i wzmocnić odporność psychiczną całej społeczności szkolnej. Zauważali i wiedzieli, jak postępować, gdy dziecko zmaga się z problemami psychicznymi, czy jak w przypadku uczniów z Ukrainy, z traumą wojenną.


Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie! 🧡

Katia Roman-Trzaska i Zespół Fundacji SOK
There is no description yet.

There is no description yet.

Benefits of a recurring donations:
The Organiser receives 100% of your funds - we do not charge any fee
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The Organiser can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

This fundraiser does not have any rewards!

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 29

 
Hidden data
hidden
FG
Filip Grycewicz
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
User unregistered
1 zł

Comments 2

 
2500 characters