id: j8p5tg

Zamień zło w dobro - zrzutka na TOPR zamiast opłacenia Sanepidu

Zamień zło w dobro - zrzutka na TOPR zamiast opłacenia Sanepidu

Our users created 1 169 858 fundraisers and raised 1 218 910 372 zł

What will you fundraise for today?

Description

Sanepid podtrzymał karę 30 000 złotych za otwarcie restauracji i wzywa nas do zapłaty! Wielokrotnie wyraziliście chęć wsparcia nas w pokryciu tej kary, bardzo to doceniamy i rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy... ale na TOPR! Zapraszamy do lektury.


Dzisiaj przelaliśmy na konto Sanepidu kwotę 30 tysięcy złotych. To kara administracyjna za otwarcie restauracji. Sanepid wbrew ponad czterdziestu wyrokom sądowym wskazującym na nielegalność nakładanych kar, odrzucił nasze argumenty i nakazał karę zapłacić. Kara jest wymagalna, aby uniknąć postępowań komorniczych musieliśmy ją dzisiaj zapłacić. Z Waszą pomocą chcemy zamienić zło na dobro.

Od 16. stycznia, czyli od dnia otwarcia lokalu pomagacie nam sercem i duchem. Wasze najważniejsze wsparcie to Wasza codzienna obecność w naszej restauracji. Słyszeliśmy i słyszymy od Was cały czas masę ciepłych słów i setki tysięcy głosów poparcia. Z Waszej inicjatywy wyszło to, że chcecie się dołożyć do tej kary. Wielu z Was deklarowało, że gdy dostaniemy karę, pomożecie nam ją zapłacić. Dzięki Waszemu wsparciu i obecności w restauracji Schronisko Bukowina, jesteśmy w stanie pokryć tę karę. Zapłacimy ją z własnych środków, a Waszą pomoc, którą chcecie nam ofiarować, pragniemy przekazać dzielnym ratownikom TOPR, którzy w dużych trudach pomagają nam wszystkim. Na portalu zrzutka.pl ogłosiliśmy zbiórkę. Pomóżcie nam uzbierać 30 tysięcy złotych – czyli taką kwotę, jaką ukarał nas Sanepid. Całość uzbieranej kwoty przekażemy następnie dla Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (TOPR). 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 183

preloader

Comments 9

 
2500 characters