id: j9tsc8

Gramy dla Szuta! Wsparcie dla trenera Marka Szutowicza.

Gramy dla Szuta! Wsparcie dla trenera Marka Szutowicza.

Our users created 1 169 860 fundraisers and raised 1 218 912 401 zł

What will you fundraise for today?

Description

Klub piłkarski Jaguar Gdańsk rusza z akcją wsparcia dla obecnego trenera czwartoligowego zespołu i koordynatora całej akademii - Marka Szutowicza. Mistrz organizacji, profesjonalista, mentor, trener, koordynator, przyjaciel. Od wielu lat osiąga liczne sukcesy, największym jest sięgnięcie z zespołem Jaguara Gdańsk po wojewódzki Puchar Polski i mecz w 1/32 PP z pierwszoligową Puszczą Niepołomice, czym już na zawsze wpisał się w historię klubu! Powrót do przeszłości na Stadion mieszczący się na Traugutta 29. Lechista z krwi i kości, od najmłodszych lat przechodził każdy szczebel piłkarski, aż po reprezentowanie klubu w 2 lidze, potem wieloletni trener przygotowania motorycznego ekstraklasowej Lechii z wieloma sukcesami. 


Złoty człowiek, wiecznie w dobrym humorze, wyciągający do każdego pomocną dłoń z własnej woli tym razem potrzebuje naszej pomocy. 


Na początku kwietnia wszystkich nas zszokowała informacja o chorobie, niestety diagnoza to nowotwór dziecięcy RMS, występujący niesamowicie rzadko. 

vfee77d7702cca7b.jpegTak jak my wszyscy zawsze możemy liczyć na Trenera, tak teraz chcemy wesprzeć go w każdy możliwy sposób.


Akcja “Gramy dla Szuta!” ma na celu pomóc Trenerowi w bardzo trudnych zmaganiach z chorobą nowotworową. Obecnie jest pod opieką najlepszych onkologów w Polsce i rozpoczyna walkę z najtrudniejszym przeciwnikiem. Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk chce wspólnie z innymi dołożyć wszelkich starań i rozegrać ten najważniejszy mecz RAZEM. 



Poniżej wstawiamy link do grupy, na której można wylicytować około 60 koszulek piłkarskich w tym Arkadiusza Milika, zespołów Ekstraklasy i niższych lig!


Grupa Gramy dla Szuta! LICYTACJE


wb4777a2d93f432e.png


#gramydlaszuta #najwazniejszymecz


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 102

preloader

Comments 2

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  Trzymaj się Szuto! Zdrowia, zdrowia, zdrowia. III LO z Tobą!

  100 zł
 • MH
  Marek Hartman

  Pozdrawiam imiennika. Walcz w życiu tak jak na boisku.

  50 zł