Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia
Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia
Updates2
-
Faktura z całodobowej kliniki, pobyt w szpitalu zakaźnym i ratowanie życia Zygzaka. Niestety nie udało się. Maluch biega już za TM🥺🖤

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
❗️ZYGZAK W CIĘŻKIM STANIE WALCZY O ŻYCIE❗️
Zygzak właśnie trafił do całodobowej kliniki w Warszawie, test na panleukopenie wyszedł dodatni.
Trwa walka o niego, temperatura spadła, dziąsła zaczynają być sine a on leje się przez ręce.
Wydałyśmy zgodę na pozostawienie go w szpitalu zakaźnym by ratować jego życie.
Na wejściu wymagana jest zaliczka 1000 złotych a doby (leczenie, opieka szpitalna) to 900-1200 złotych.
Jesteśmy załamane bo nie mamy takich pieniędzy ale co zrobić jak 9 tygodniowy maluch umiera na rękach...
Błagamy was o wsparcie!
Oby maluszek wyzdrowiał ❤️