id: jczvdp

Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia

Zygzak leje się przez ręce...panleukopenia

Updates2

  • Faktura z całodobowej kliniki, pobyt w szpitalu zakaźnym i ratowanie życia Zygzaka. Niestety nie udało się. Maluch biega już za TM🥺🖤igavprivHrxUyl1E.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

❗️ZYGZAK W CIĘŻKIM STANIE WALCZY O ŻYCIE❗️


Zygzak właśnie trafił do całodobowej kliniki w Warszawie, test na panleukopenie wyszedł dodatni. 


Trwa walka o niego, temperatura spadła, dziąsła zaczynają być sine a on leje się przez ręce. 


Wydałyśmy zgodę na pozostawienie go w szpitalu zakaźnym by ratować jego życie. 


Na wejściu wymagana jest zaliczka 1000 złotych a doby (leczenie, opieka szpitalna) to 900-1200 złotych. 


Jesteśmy załamane bo nie mamy takich pieniędzy ale co zrobić jak 9 tygodniowy maluch umiera na rękach... 


Błagamy was o wsparcie! 

Comments 1

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Oby maluszek wyzdrowiał ❤️

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using