id: jk72gy

Mam na imię BEZDOMNOŚĆ - zbiórka dla kotów ze Sławna !

Mam na imię BEZDOMNOŚĆ - zbiórka dla kotów ze Sławna !

Description

ZBIÓRKA ZOSTAŁA UTWORZONA DLA KOTÓW W POTRZEBIE ZE SŁAWNA !

Zgłoszono nam stado bezdomniaków w którym jest aż 5 kociąt. Szukamy dla nich domów tymczasowych oraz oczywiście domów stałych.

Pieniądze ze zbiórki wykorzystane zostaną na koty z tego miejsca a jest co robić :(

RpPsJkXlWK3TY70j.jpgTo3nJ5zgP67H2578.jpghZRBH4sR93TDBoM4.jpglEBUzLxP9Dtm3i5U.jpgoasgl8xVZxzTxroB.pngN0ZbQ2vwjlg3FRWN.png

Treść posta z naszego FB ⬇️

Dzień dobry świecie. 

Mam na imię BEZDOMNOŚĆ.

Urodziłem się około miesiąc temu w imię ignorancji, braku odpowiedzialności, obojętności.

Nikt nie kocha mojej mamy i należycie o nią nie zadbał…. Dlatego ja, jestem tu, urodziłem się choć wcale nie powinienem i pewnie podzielę los mojej mamusi… 

Bardzo się boję otaczającego mnie świata ..


Jedyną istotą, która mnie kocha, jest właśnie ona, moja mama. 

Mama jest dzielna, każdego dnia walczy o nasze przetrwanie. Zdobywa jedzenie aby mnie nakarmić, jest blisko aby mnie ogrzać, ale mama jest w tym wszystkim sama … I jest jej bardzo ciężko 😞 


Przeraża mnie to, że też taki będę, że tu zostanę, jak moja mama, ciocia i wujek. Będę walczył o przetrwanie, będę unikał człowieka bo nie koniecznie bywa on dobrym … 


Jedna ciocia, przewraca się jak chodzi … ktoś kiedyś bardzo ją skrzywdził, nikt nie udzielił jej pomocy i tak już zostało 😞 

A druga ciocia też ma dzieci, jest ich czworo…


Małe, bezbronne dzieci, których też nikt nie pokocha bo przewagę nad nami mają kolorowe, długowłose, oswojone kocięta.. 

kogo obchodzą takie wiejskie dzikuski ? 


Nawet nie śmiem zapytać, czy w Twoim domu znajdzie się miejsce dla mnie i mojej mamy ? 

Jest nas tylko dwoje … 

Są rodziny, które zmieściły kilka kotów i kilka psów… a Ty ? 

W domu pewnie i się znajdzie miejsce … 

ale czy w sercu ? 😞 


Proszę, pokochaj nas, nie pozwól bym nosił imię BEZDOMNOŚĆ 💔


❌ osoba które zechce dać chociażby tymczasowe schronienie mamie i maluszkowi, do czasu aż znajdą dom, otrzyma wszystko od stowarzyszenia.

Klatkę, kuwetę, łopatkę, kocyki, miseczki, karmy a także weterynarza opłacamy my. Proszę Cię tylko o miejsce, czas a przede wszystkim SERCE dla tych kotów 💔 ❌


Kontakt na priv.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using