id: jmfsjc

POMÓŻ ITANOWI WYGRAĆ Z RAKIEM!

POMÓŻ ITANOWI WYGRAĆ Z RAKIEM!

The organizer verified the description with proper documents.
23 913 zł  (≈ 5 099 €)
of 80 000 zł (≈ 17 058 €)
29%
76 days
left
334
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Our users created 937 649 whip-rounds and collected 929 308 247 zł

What are you collecting for today?

Description

Hej nazywam się Itan.6 listopada ogromnie przeraziłem moją mamę– straciłem przytomność. Zostalem przywieziony do szpitala w Płocku. Po kontroli mojej krwi natychmiast przewieziono nas na oddział Onkologii w Warszawie. Dnia 7 listopada moi rodzice usłyszeli okropną wiadomość.

OSTRA BIAŁACZKA

LIMFOBLASTYCZNA!!!

Tego dnia zawalił nam się cały świat. Musieliśmy zmienić całe swoje życie, aby ratować synka... Wszystkie plany, marzenia przestały mieć dla nas znaczenie, zaczęła się walka o każdy dzień, każde kroki, każdy oddech naszego dziecka...

Ituś od urodzenia ciągle chorował, zdiagnozowano u niego astmę oskrzelową, która się nasilała i coraz częściej łapał kolejne infekcje. Myśleliśmy, że to minie – do dnia w którym zemdlał.

W szpitalu zrobili szereg badań, gdzie stamtąd natychmiast przewieźli nas karetką do Kliniki Dziecięcej w Warszawie na oddział Onkologii.

U naszego synka zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną.Dziś Itanek ma zaledwie 2 latka i 8 miesięcy, a już musi walczyć o swoje życie z tak okrutną chorobą. Ogarnęło nas ogromne nieszczęście, bo gdy choruje jedna osoba w rodzinie ,to z nią choruje cała reszta... Trudno mi matce o tym mówić, a jeszcze trudniej myśleć co się może wydarzyć z moim kochanym dzieckiem. Zaczęła się walka z nierównym przeciwnikiem jakim jest rak.

Ostra białaczka-inaczej rak szpiku jest bardzo przebiegła i agresywna, atakuje szybko.Itan ma zajęte 87% szpiku. Jesteśmy w szpitalu od listopada, gdzie od razu lekarze wdrożyli leczenie chemioterapią i sterydoterapią.Ituś miał już liczne wlewy chemii, które obniżają mu całkowicie odporność, oraz zabierają siły do zabawy i radości z życia. Bardzo tęskni za siostrą, która została w domu, pod opieką dziadków.

Przed nami jeszcze kolejne cykle chemioterapii, wyczerpujące badania, rehabilitację, wizyty u specjalistów, dojazdy do szpitala i wiele innych rzeczy, które pomogą mu wrócić do zdrowia.

W obecnej sytuacji, która nas spotkała musiałam pójść na zwolnienie lekarskie, aby zaopiekować się synkiem. Prowadzenie dwóch domów na raz i koszty związane z chorobą Itusia mnie przerastają. Dlatego zwracam się o pomoc do ludzi dobrych serc.

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY ! DOBRO WRACA!

Location

Płock, Poland

See on map
map pin
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 334

GG
Głupi Gabryś
10 zł
MJ
Monika Justyna
 
Hidden data
50 zł
 
3 000 zł
AG
Biedny Gabryś
20 zł
RB
Rafał Bajda
10 zł
JS
Szymon Oleś
50 zł
BM
Beata Matusik
50 zł
MP
Marianna
hidden
See more

Comments 6

 
2500 chars
 • MD
  Michał dobosz

  Poproszę o piosenkę-list pozdrawiam wszystkich

  10 zł
 • AL
  Aleksandra eL

  Życzę dużo uśmiechu ! Będzie pięknie! ♥️😘

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Trzymamy kciuki!

  hidden
 • EL
  Ewelina Lewińska

  Trzymajcie się moi kochani.
  Całym ❤️ jestem z Wami.
  Buziaki dla Itanka 😘😘😘

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Zdrówka

  hidden