Organizacja festwialu Słowiańska gromada "Pod Dębem"
Organizacja festwialu Słowiańska gromada "Pod Dębem"
Description
Drodzy moi
Po pierwszej (bardzo udane)j edycji zbliża się kolejna odsłona gromady.
Myślą przewodnią jest rozrywka ze wskazaniem na naukę.
Celem festiwalu jest przede wszystkim przedstawienie młodszemu pokoleniu słowiańskiej kultury i wzmocnienie naszej słowiańskiej tożsamości.
Na trzydniową imprezę składać się ma:
1. Gra terenowa
2. Prelekcje, pokazy, warsztaty
3. Turniej
4. Koncerty
5. Jarmark
https://www.facebook.com/events/1195823978636169
Proszę serdecznie o Waszą pomoc, która sprawi, że będziemy w stanie przeznaczyć większe kwoty na atrakcje, których będzie jeszcze więcej niż w zeszłym roku.
Wpłata od 100 złotych traktowana jest równoznacznie z biletem wstępu na wszystkie atrakcje festiwalowe.
Foto z zeszłorocznej edycji:
https://www.facebook.com/profile.php?id=61560462974803