id: jsyuts

Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Australii

Wyjazd na Mistrzostwa Świata do Australii

Our users created 1 186 883 fundraisers and raised 1 247 694 324 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć!

Nazywam się Apolonia. Mam 18 lat, i połowę swojego życia trenuję dyscypliny sportowe związane z pływaniem. Trenuję dziesięć razy w tygodniu- każdy trening po dwie godziny i wreszcie po wielu przepracowanych treningach mam szansę spełnić swoje marzenie.

Już w sierpniu odbędą się Mistrzostwa Świata w Ratownictwie Wodnym w Australii, na których będę reprezentować nasz kraj. Niestety, brakuje instytucji, które sfinansowałyby ten wyjazd, więc postanowiłam pozyskać środki samodzielnie, bo bardzo zależy mi, aby wystartować w tej imprezie.

Na swoim koncie mam podwójne Mistrzostwo Polski Juniorów w Ratownictwie Wodnym, udział w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy Juniorów (na których uzyskałam bardzo wysokie lokaty) oraz liczne medale Mistrzostw Polski w pływaniu. Udział w Mistrzostwach Świata byłby kolejnym, ważnym krokiem w mojej karierze. Koszt jest bardzo duży, dlatego chciałabym Was prosić o pomoc. Liczy się każda, nawet najmniejsza kwota i za każdą będę niezmiernie wdzięczna,

Bardzo mi zależy na tym, aby reprezentować nasz kraj na tak wielkiej imprezie. Codziennie staram się ze wszystkich sił, aby móc spełnić swoje marzenie. Z góry dziękuję za każdą pomoc. To wiele dla mnie znaczy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 247

preloader

Comments 3

 
2500 characters