id: k4b34d

Ostatnia prosta - zrzutka na HSCT w Moskwie

Ostatnia prosta - zrzutka na HSCT w Moskwie

Our users created 1 177 563 fundraisers and raised 1 230 189 224 zł

What will you fundraise for today?

Description

To już ostatnia prosta. Ostatnia prosta, ale chyba też ostatnia szansa, by pokazać mojej chorobie (postępująca forma stwardnienia rozsianego), gdzie jej miejsce :) Na 26 kwietnia tego roku został wyznaczony termin mojej transplantacji komórek krwiotwórczych (HSCT) w Moskwie.


Od 2009 roku choruję na stwardnienie rozsiane (MS) - postać pierwotnie postępującą (PPMS). Do tej pory żadne leczenie nie było skuteczne i nie przyniosło oczekiwanych rezultatów zahamowania choroby. W 2017 roku usiadłam na wózek. Gdy lekarze powiedzieli, że nie ma już szans leczenia farmakologicznego, a choroba wciąż postępowała, postanowiłam spróbować poszukać czegoś sama. Trafiłam na międzynarodowe forum osób chorujących na tę samą formę tej choroby. Większość z nich było już po przeszczepie, niektórzy przed. Wszyscy zgodnie mówili, że warto spróbować. Metoda ma 75 % skuteczności w przypadku PPMS. Zatrzymuje chorobę, poprawia jakość życia.


Zabieg HSCT kosztuje 45 000 EURO. Brakuje mi do pełnej kwoty zabiegu 40 000 zł (30 000 zł na zabieg i 10 000zł na koszty podróży).

Proszę o wsparcie mojej zbiórki

i przede wszystkim proszę Was o przesłanie dobrej energii :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 190

preloader

Comments 4

 
2500 characters