id: k6fvd4

Zbiórka dla Gabi. Nie poddajemy się.

Zbiórka dla Gabi. Nie poddajemy się.

The organizer verified the description with proper documents.
2 753 zł 
from 14 000 zł
19%
ended 15.01.2022
52 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates1

  • 10.12.2021 wizyta u lekarza koszt 521 zł - badanie krwi i leki. Sporo przekroczonych parametrów i pewnie kroplówka bo białe kwinki znów poniżej dolnej normy...

    Leki na tarczycę już u Gabci dożywotnio. Teraz zbieramy na Usg i Rtg żeby zobaczyć skalę guzów. Jest tych zmian sporo ale na razie nie wpływają znacząco na jakość życia więc to wielka radość ale niestety węzły chłonne bardzo powiększone więc pewnie nacieki nowotworowe ... No i oczywiście po tych wszystkich babeszjozach nerki i wątroba mogą potrzebować ponownie wsparcia. Dziękujemy że jesteście z nami. Cieszymy się każdym dniem razem i serdecznie dziękuje za każdą wpłatę.

    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Sunia Gabi jest ze mną od szczeniaka do tej pory wiodła szczęśliwe życie jednak w marcu pojawił się guz który rósł w zastraszającym tempie. Po wszystkich niezbędnych badaniach okazało się że to guz złośliwy. Niestety okazało się również, że przez źle przeprowadzony zabieg sterylizacji :( zostały jajniki, którą miała za szczeniaka i hormony cały czas szalały w jej organizmie. Były też bardzo duże ilości torbieli. 


Zabieg był bardzo skomplikowany ponieważ oprócz raka wielkości pomarańczy trzeba było usunąć jajniki i torbiele. Operacje przeszła pomyślnie i rekonwalescencja po operacji też szła w dobrym kierunku. Psina miała przejść na leczenie onkologiczne bo niestety rak już jest w węzłach chłonnych i jest wstępnie na razie jedno podejrzenie przerzutu. Koszt leczenia jest jak to w przypadku raka bardzo kosztowny...

Niestety pech wrócił i Gabi złapała babeszjozę niespełna miesiąc po zabiegu. Dostała zastrzyk który stawia zwykle wszystkie psy na nogi ale u niej po 10 dniach znów był nawrót i babeszjoza. Druga dawka też nie pomogła i był nawrót. Teraz jest po trzeciej dawce leku sprowadzonego z zagranicy i na razie nie ma niepokojących objawów. 

Kolejne badania krwi i sprawdzenie czy nadal nie ma babeszjozy. Wiadomo ze to chyba możliwie najgorsze co mogło ją spotkać jednak się nie poddaje. Babeszjoza niestety spustoszyła organizm i niewydolność wątroby i spore problemy z nerkami wymagają zastrzyków i kroplówek.


Chcę postawić Gabi na nogi tak żeby mogła jak najszybciej przejść już tylko na leczenie onkologiczne. Niestety jak to w przypadku usunięcia raka złosliwego zło czeka na atak. Jest kilka zmian w postacji mniejszych guzów ale tutaj trzeba zacząc od biopsji żeby wprowadzić dalsze lecznie.


Zabieg leki, badania, niezliczone kroplówki, dojazdy zastrzyki pochłonęły już ponad 16.000 zł mojego budżetu a wszystkie środki to niestety kolejne kredyty i karty kredytowe które trzeba spłacić. Sama zajmuje się psem więc nie mam dodatkowej pomocy rodziny itd. 

AKTUALIZACJA 10.2021 badanie krwi, leki na tarczycę, 4 zmiany - guzy - konieczne usg

AKTUALIZACJA 04.08.2021

Zabiegi - pobranie krwi - badanie rozszerone i biochemia krwi, kroplówka podskórna, zastrzyk s.c na watrobę, szczepienie na baleriozę,podanie kropli na kleszcze, plus próbki karmy na wypadająca sierść. Koszt wizyty 601 zł.

AKTUALIZACJA 22.07.2021

Zabiegi - kroplówka podskórna, zastrzyk s.c na watrobę. Koszt wizyty 135 zł.

AKTUALIZACJA 15.07.2021

Zabiegi - kroplówka podskórna, zastrzyk s.c na watrobę, wydanie leków na niedoczyność tarczycy.Koszt wizyty 205 zł.

AKTUALIZACJA 05.07.2021

Zabiegi - kroplówka podskórna, zastrzyk s.c na watrobę, wydanie leków na niedoczyność tarczycy, szczepionka na bareliozę. Koszt wizyty 254 zł.

AKTUALIZACJA wizyta 29.06.21

Guzek przyrośnięty do mięśni w okolicy listwy mlecznej (amputowanej) oraz dwa guzki dość miękkie konsystencji tłuszczaka przed lewym ramieniem i lewej pachwinie. Zabiegi - kroplówka podskórna, zastrzyk s.c , pobranie krwi, Lab profil tarczycowy, rozmaz na babeszjozę, podanie lewków - koszt wizyty 452 zł


d469954bf69d8375.jpeg

u228cd6aa8148e3e.jpeg 

Zbiórka jest na pokrycie dotychczasowych koszty tak żeby mieć środki na dalsze leczenie.

Żeby pozwolić sobie na leczenie onkologiczne i dalsze wizyty muszę pospłacać bieżące zadłużenia.


Chciałabym żeby jeszcze spędziła wakacje w jakimś fajnym miejscu i mogła radośnie pluskać w wodzie.

Publiczne poproszenie o pomoc jest bardzo trudne ale bez waszego wsparcia sobie nie poradzimy.

Właśnie dlatego powstała ta zrzutka. Dlatego zwracam się o pomoc do ludzi dobrej woli o wsparcie. W grupie siła.


Wszelkie informacje można uzyskać w Przychodni Weterynaryjnej Morawscy w Podkowie Leśnej gdzie moja sunia jest leczona. 

Wspaniali ludzie robią tam wszystko żeby jej pomóc ale to generuje niestety bardzo duże koszty z którymi sama sobie nie jestem wstanie poradzić. 

ca5c45a5900fdef3.jpeg nedae90670c48dee.jpeg


Poniżej kilka słów od Przychodni Weterynaryjnej gdzie kwietnia b.r. jest pod stała opieką lekarską:


Sunia z historią onkologiczną, stwierdzono u niej złośliwy nowotwór gruczołu sutkowego, jest pod stałą opieką onkologa. Psinka zmaga się również z chorobą od kleszczową, która była oporna na lek dostępny w Polsce. Jedynym lekiem ratującym jej życie był lek sprowadzony z zagranicy. Gabi cierpi również na niewydolność wątroby i nerek. Konieczne jest stałe podawanie bardzo drogich leków zaleconych przez onkologa i podawanie cyklicznie kroplówek wzmacniających dożylnych oraz zastrzyków wspomagających pracę wątroby oraz stawianie się na kontrolne badania dodatkowe takie jak badania krwi, echo serca, USG jamy brzusznej oraz klatki piersiowej.


Dlatego zwracam się o pomoc do ludzi dobrej woli o wpłaty na ratunek mojej wieloletniej suni przyjaciela...


yc2c59c89fd7b9f4.jpegc44088b5386cb90e.jpegThe world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 52

 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
1 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
4 zł
 
Hidden data
150 zł
See more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet or none of the moneyboxes have raised funds.

Comments 3

 
2500 chars

Our users created

795 062 whip-rounds

and collected

610 612 269 zł

What are you collecting for today?