id: kf82jf

Leczenie onkologiczne naszej wspaniałej Ewci

Leczenie onkologiczne naszej wspaniałej Ewci

Description

Szanowni Państwo ,


ta piękna i uśmiechnięta brunetka na zdjęciu to Ewcia, nasza koleżanka i przyjaciółka z pracy.

W 2018 roku u Ewy wykryto nowotwór złośliwy /zrazikowy/ piersi.

Podjęte wówczas leczenie wraz z mastektomią przyniosły wymierne korzyści.

Wydawało się że nowotwór i wszystko co złe już za nami ...

Niestety radość i nadzieje w styczniu roku bieżącego, zostały brutalnie rozwiane. Nastąpił nawrót choroby.

Obecnie Ewa jest po konsultacjach onkologicznych u prowadzącego ją lekarza w Jeleniej Górze.

Ma wyznaczony natychmiastowy termin operacji w Klinice Onkologicznej we Wrocławiu.

Data operacji nie jest tu przypadkowa - 14 lutego - wszystkim nam kojarzy się z miłością, uczuciem i serdecznością.

Takimi właśnie uczuciami darzymy naszą jedyną i wyjątkową Ewcię.

Ewa jest człowiekiem o wielkim sercu, zawsze uśmiechnięta, zarażająca swoim optymizmem i poczuciem humoru.

Jest gotowa nieść pomoc każdemu, w każdej chwili bez wyjątku.

Niestety dziś sama tej pomocy potrzebuje.


Zwracamy się do ludzi z wielkim sercem o wsparcie finansowe Ewy w walce z tym trudnym do pokonania przeciwnikiem.

Wszystkie zebrane środki zabezpieczą jej rekonwalescencję po operacji min. :


wizyty u specjalistów

rehabilitację

zakup środków medycznych

leki

dojazdy na kontrole do lekarzy / z Jeleniej Góry do Wrocławia 130 km /

specjalistyczne żywienie oraz szereg dodatkowych niezbędnych badań.


Ze wszystkimi życiowymi trudnościami Ewa dotychczas mierzyła się w pojedynkę ...

Dziś mówimy NIE ! Ewcia nie jest już sama, razem podejmujemy walkę, ramię w ramię.

Prosimy, bądźcie z nami i wesprzyjcie nas w tych wysiłkach.


Z wyrazami wdzięczności,

przyjaciele, koleżanki i koledzy z pracy.

Location

Comments 5

 
2500 characters
  • Katarzyna Tomaszewska

    Moi wspaniali i cudowni ludzie o Wielkich Sercach ♥️ pragnę przekazać że moja i nasza kochana Ewci jest już po operacji i czuję się dobrze ♥️ pokłony dla Was do samej ziemi za okazane serce ♥️♥️♥️

  •  
    User unregistered

    Zdrówka. Będzie dobrze 😌

    hidden
  • Katarzyna Tomaszewska

    Jest takie miejsce dobrze schowane przed deszczem, wichrem i huraganem... Można tam trafić bez wielu trudów, nie trzeba wcale wspaniałych cudów. Nie jest to dom, las ani rzeka, lecz gorące życzliwe ❤️ serce człowieka. Dziękuję za miejsce w Waszych sercach ♥️

  • Aleksandra

    Będzie dobrze❤️❤️❤️Skopie Pani cześć rakowi 🍑

    hidden
  • Katarzyna Tomaszewska

    Dziękuję jesteście wspaniali ❤️

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using