id: kj5t56

Wesprzyj obrońców kościołów przed profanacją lewactwa! Budujemy Straż Narodową!

Wesprzyj obrońców kościołów przed profanacją lewactwa! Budujemy Straż Narodową!

Our users created 1 177 570 fundraisers and raised 1 230 213 958 zł

What will you fundraise for today?

Description

W niedzielę doszło do masowych ataków na Kościół Katolicki. Po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego na rzecz nienarodzonych dzieci skrajna lewica wpadła w furię. Swój gniew postanowili przenieść na chrześcijan. W wyniku tego doszło do przynajmniej kilkudziesięciu dewastacji miejsc kultu, profanacji i zakłóceń sprawowanych Liturgii Mszy Świętej.PRZYKŁADY:

fc609616a8a96ab1.pngWiedząc, że może do tego dojść ledwie kilka godzin wcześniej, zaplanowaliśmy PEŁNĄ MOBILIZACJĘ naszych wolontariuszy ze Straży Narodowej. Ludzi wyszkolonych do tego, aby profesjonalnie ochraniać zgromadzenia i służyć pomocą. Nasza akcja odniosła skutek i dzięki naszym interwencjom nie do doszło do przerwania kilkunastu Mszy Świętych i dewastacji kilku warszawskich kościołów.


W tym trudnym czasie zwracamy się do Państwa o pomoc finansową. Abyśmy dalej mogli się rozwijać i profesjonalizować potrzebujemy Waszego wsparcia. Bez pieniędzy nie będziemy mieli możliwości szkoleń, obozów, zakupu sprzętu czy szybkiej mobilizacji wolontariuszy, jak miało to miejsce w sobotę późnym wieczorem. Środki zostaną także wykorzystane na pomoc prawną.


Ostrzegamy także przed wszelkiej maści FAKE NEWSami, które generuje skrajna lewica. Podczas naszych interwencji NIE DOSZŁO do żadnych incydentów.Zachęcamy do obejrzenia relacji na żywo z niedzielnych ataków na kościoły, zarejestrowanej przez Media Narodowe:


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 4424

preloader

Comments 211

preloader