Samochód dla niepełnosprawnego
Samochód dla niepełnosprawnego
Description
Cześć nazywam się Irek i od prawie 20 lat poruszam się na wózku mam 34 lata i chciałbym zacząć spełniać swoje marzenia o zwiedzaniu naszego kraju pojechać w góry czy na mazury i nie tylko. Jednak do tego celu potrzebne jest mi auto, do którego nie trzeba by było mnie przesadzać z wózka na fotel i z powrotem tylko wystarczy wjechać wózkiem w specjalnie przystosowane do tego miejsce. Od jakiegoś czasu skrupulatnie odkładam niewielkie kwoty na zakup takiego auta, które kosztuje około 14 tys. https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-caddy-1-9tdi-rampa-dla-inwalidy-niepelnosprawnych-ID6zuisz.html mam już odłożone około 5 tys. I tu zwracam się do państwa z prośbą o wsparcie mnie oraz mojej zbiórki na zakup auta przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z góry bardzo dziękuje.

Tytuł Twojego zdjęcia.
Co przedstawia?
Żeby służył długo :)