id: kryn6r

Zefir z Rancza Laszki

Zefir z Rancza Laszki

 
Dawid Kosakowski

Updates1

  • Kochani, dziękujemy za wszystkie wpłaty! ❤️
    Zefir nabiera sił i był dziś na troszkę dłuższym spacerze, w tym czasie ściany jego boksu zostały odnowione, a sam Zefir chwali się nową fryzurą 😁
    image
    image

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Zefir to fantastyczny koń, któremu jedna zrzutka już uratowała życie. Był on hodowany z przeznaczeniem na mięso, jednak jego losy potoczyły się tak, że został wykupiony od handlarza i dostał szansę na szczęśliwe życie na Ranczu Laszki. Pech jednak chciał, że zwykłe profilaktyczne odrobaczenie rozłożyło go na łopatki. Być może dołączyła się jeszcze jakaś cicha, podstępna choroba, jesienne osłabienie organizmu, nie wiemy, cały czas jesteśmy w trakcie diagnostyki. Przetrwaliśmy 2 bardzo trudne i miejmy nadzieję najgorsze tygodnie, podczas których Zefir zalegał, cierpiał, dostawał dziesiątki litrów kroplówek, mnóstwo zastrzyków, leków... Każda wizyta to minimum 220 zł, a cały czas ten 1,5 roczny źrebak przyjmuje antybiotyki, leki przeciwzapalne, probiotyki, witaminy... Daliśmy Zefirowi dom stały, taki na zawsze, daliśmy mu miłość, przyjaźń, troskliwą opiekę całodobową, chcemy dać mu też zdrowie, ale nasz budżet został mocno nadszarpnięty, bardzo prosimy więc o pomoc ❤️

qa38053c35bbe0aa.jpeg

Comments 8

 
2500 characters
  • Dominika Łyko

    WOW!😍 zrzutka ruszyła z kopyta i obyś szybciutko sam z kopyta ruszył na pastwisko bo coraz cieplej. Życzę szybkiego powrotu do pełni sił Zefirku 🥰💪💪💪💪

  •  
    Beata

    Z przyjemnością oglądam program, Pani rodzinę i przeszczęśliwe zwierzęta! Życzę dużo zdrowia dla Zefirka i dla Was!!

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    Będzie dobrze!!!

    PLN 10
  •  
    Ilona

    Dużo zdrówka dla Zefira ❤️

    PLN 20
  • Robert Otapowicz

    Witam. Niestety nie mogę więcej. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia oraz zdrowia... Tobie i konikowi.

    PLN 10
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using