id: kuh46a

Orteza oraz intensywna rehabilitacja dla Olafka

Orteza oraz intensywna rehabilitacja dla Olafka

Updates1

  • Dzień dobry kochani orteza już odebrana :) Teraz się do niej przyzwyczajamy… choć nie jest łatwo bo Oluś jest na nie to dziennie próbujemy póki co na noc :) teraz rehabilitacja żeby choć mniej bolalo 
    Dziękujemy za wszystkie wpłaty na Olafka ♥️♥️♥️image
    image

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Dzień dobry kochani ♥️♥️♥️
Olafek jest już po zabiegu fibrotomii we Włoszech, który odbył się dzięki Wam ♥️♥️♥️ oraz po dwumiesięcznej rekonwalestencji.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Teraz czas na intensywną rehabilitację, która będzie polegać na rozciąganiu stawów i mięśni.
Nie będzie to przyjemne dla Olusia niestety.
Do tego Olaf musi mieć zrobioną ortezę na prawa nogę która kosztuje 9000 zł.
Jest ona konieczna aby kości Olafa rosły prosto. 
Do drugiej nóżki potrzebna jest wkładka. Okazało się, że noga jest krótsza o Ok 1 cm.
Dlatego każda złotówka jest dla nas cenna aby dążyć do wyznaczonego nam celu - chodzenia bez bólu! 
W czerwcu czeka nas jeszcze wizyta na oddziale neurologii gdzie zostanie podjęta dezycję co z torbielem Olafa w główce. 
Będziemy informować Was na bieżąco ☘️❤️

Comments 4

 
2500 characters
  •  
    Magda T.

    Trzymamy kciuki!

    PLN 100
  •  
    Anonymous user

    Dacie radę! Będzie dobrze! Olafek będzie chodził♥️♥️♥️

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    Kochana Rodzinko.
    Życzę dużo zdrowia i siły z modlitwą. Będzie dobrze, bo musi ❤️

    PLN 100
  •  
    User unregistered

    Zdrówka młody ❤️

    PLN 1,000
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using