id: ky85u2

Na przyłbice i maseczki dla szpitala w Tarnobrzegu

Na przyłbice i maseczki dla szpitala w Tarnobrzegu

 
Anna Wilk-Siedlik

Updates6

  • oraz podziękowania od lekarzy ;) JESTEŚCIE WIELCY! https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=114869313477389&id=113603970270590&__xts__[0]=68.ARCZsP1syY8YQBnl12MWGP4YSQ9jtvgxMHIyem-2dE7rdyW0v1318q4ShcgcHgk6yJdlHABafMyUTgVnd2Alx798rbYhK-A622UnRgqw5xr9HctjemOFYxlB-EI6PTstH-jjfioX3aORSHvJhiKMTdhWmyfglXBUlheRgH4fagbVHGFTgpop9gjw_qrFF8XgfV5KJBFzsKFVCeND0eyWDYGdviiWYSWjN06yyknpx1QHjwA66bp_c-cPruVwja_LBpno_BYP7XvwcVru27BHQ2UJTs3L_Iq16FXPxisVAuUKYbYNC-7p9CVLZpTzx5BCX4bAms51io2J5bexR15lr_w&__tn__=-R
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

O ile w miastach takich jak Kraków, gdzie mieszkam, prężnie działają zbiórki, zrzutki, fundacje, ludzie szyją maseczki i dostarczają do szpitali potrzebne środki ochrony osobistej, tak w Tarnobrzegu trochę z tym krucho ;/ Zmieńmy to ;) Przyłbice zostaną jutro (20.03.2020) zakupione i wysłane do personelu oddziału dziecięcego (30 osób - pielęgniarki i lekarze) w Tarnobrzegu - jeśli jesteście w stanie mnie wspomóc w tym przedsięwzięciu, będę wszystkim bardzo wdzięczna ;) Podziękowania dla Sylwii za szybką reakcję i pomoc w organizacji potrzebnego zapasu i niezwłoczną wysyłkę ;)


Wszelkie bieżace informacje wrzucam na stronie: https://www.facebook.com/pg/Strona-zrzutki-dla-szpitala-w-Tarnobrzegu-113603970270590/

Comments 4

 
2500 characters
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using