id: kz6h7p

Z PERTHESEM PRZEZ ŻYCIE III Zlot Rodzin dzieci z jałową martwicą kości udowych.

Z PERTHESEM PRZEZ ŻYCIE III Zlot Rodzin dzieci z jałową martwicą kości udowych.

Our users created 1 178 512 fundraisers and raised 1 232 146 016 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jałowa martwica kości udowych inaczej Choroba Perthesa pojawia się znienacka i może spotkać każdego i w każdym wieku. Najczęściej chorują chłopcy, choć nie tylko oni. U dziewczynek niestety choroba ma trudniejszy przebieg. Celem tej zrzutki jest zebranie pieniędzy na kolejny III Zlot Rodzin z tą chorobą. Dwa, które już się odbyły miały miejsce w Kaletach. To pomysł na zapewnienie dzieciom chwil beztroski i dzieciństwa, to pomysł na to, aby zapomniały na chwilę o swoich dolegliwościach, rehabilitacjach, szpitalach i sanatoriach, to także pomysł na to, aby dzieci zobaczyły, że w tej chorobie nie są same i że mają wspierających je przyjaciół. To także pomysł na to, żeby rodzicie mogli wymienić się doświadczeniami i spędzić razem czas.

Jesteśmy z różnych środowisk, z różnym życiowym bagażem, w różnym wieku, o różnych zawodach. Łączy nas jedno: nasze dzieci chorują na Chorobę Perthesa. Chcemy dla nich radości, szczęścia i wszystkiego najlepszego. A tymczasem muszą walczyć, czasem naprawdę ciężko, czasem są zniechęcone, czasem smutne, czasem bardzo zmęczone. Walczą ze swoją chorobą, samotnością, bólem, ale także z niezrozumieniem otoczenia, nieraz muszą znosić niemiłe komentarze lub złośliwości osób, które nie rozumieją istoty choroby. Ale mają nas. A my chcemy im osłodzić ten czas i pomóc w miarę łagodnie przez nią przejść. Chcemy popularyzować ideę chorób rzadkich, a taką jest Choroba Perthesa. Przyłącz się, jeśli chcesz i możesz. Tutaj link do II Zlotu :

http://www.naszekalety.eu/index.php?mods=pokazart&ida=617

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Celem zbiórki jest zebranie środków na opłacenie kosztów organizacyjnych w tym noclegów dla rodzin z dziećmi chorującymi na tę chorobę. Chcemy się spotkać i zintegrować środowisko, aby wspierać się wzajemnie. Aby choroba nie odebrała naszym dzieciom całego dzieciństwa. Aby im ułatwić przejście tej trudnej drogi.

kz6h7p-95a7a98b.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 39

BM
250 zł
RG
Roman Gansiniec
200 zł
NL
Natalia Letkiewicz
AG
Adam G
100 zł
AT
Aneta T.
100 zł
KB
Katarzyna Daniel Bonar
100 zł
BM
Bożena M.
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!