id: m2g68r

Na kanapki dla osób przybywających z Ukrainy do Szczecina

Na kanapki dla osób przybywających z Ukrainy do Szczecina

Our users created 1 179 098 fundraisers and raised 1 232 930 130 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zrzutka na kanapki dla osób przybywających z Ukrainy.


Z każdym dniem do Szczecina przyjeżdża coraz większa liczba uchodźców z Ukrainy. Przebywają długą i męczącą podróż busami, pociągami, która często poprzedzona jest wielogodzinnym marszem w kierunku polskiej granicy. Największą i pierwszą potrzebą naszych gości w momencie dojazdu na dworzec lub do punktu recepcyjnego jest zapakowany posiłek wydawany bezpośrednio do spożycia na miejscu.  


Centrum Seniora (www.seniorszczecin.pl), które prowadzone jest przez Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych “TWIKS”, zawsze z otwartym sercem reaguje na ludzką krzywdę oraz potrzeby drugiego człowieka, dlatego i w tym przypadku nie możemy zostać obojętni. 


Na co zbieramy środki?


Kochani, nasze wspaniałe Seniorki z Centrum Seniora w Szczecinie chciałyby przygotowywać kanapki dla osób, które przybywają do naszego miasta. Kanapki rozdawane będą m.in. na dworcu PKP w Szczecinie, punktach recepcyjnych czy noclegowniach. Codziennie dostarczymy świeże bułki i wodę, potrzebujemy jednak Waszego wsparcia, żebyśmy mogli zakupić niezbędne produkty do ich przygotowania. 

Na początek będziemy kupować sami, ale za chwilę może już nam zabraknąć zasobów finansowych. Celem naszym, ale przede wszystkim naszych wolontariuszek seniorek, jest przygotowywanie, jeśli tylko się to uda i moce pozwolą, 300 kanapek dziennie, tak by jak największa ilość przybyłych gości (w przeważającej części zmęczonych kobiet, osób starszych i małych dzieci) otrzymała gotowy pakiet żywności.


Zebrane środki zostaną w całości przeznaczone na zakup artykułów spożywczych, takich jak pieczywo, masło, wędlina, ser, woreczki śniadaniowe oraz butelka wody. Efekty zbiórki i przygotowanych pakietów będziecie mogli zobaczyć w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej, by mieć pewność, że wsparcie trafia bezpośrednio do potrzebujących osób.  Wierzymy w Waszą polską gościnność! Już nie raz pokazaliście, że wielka siła dobroci czyni cuda. 


Zapraszamy do wpłat, podzielmy się z naszymi gośćmi chlebem. Sprawmy, żeby przynajmniej podstawowe potrzeby zostały u nich zaspokojone. Każda złotówka się liczy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 12

JD
Jadwiga Darczuk
500 zł
PB
Piotr Buca
70 zł
 
Hidden data
50 zł
PD
Patrycja Dobrowolska
20 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
KS
Kasia Szy
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
70 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!