id: m2hejm

Karma... Po prostu jedzenie

Karma... Po prostu jedzenie

Description

Był szum... A potem cisza


Zabierajcie, ratujcie, pomóżcie...


Błagaliśmy o karmę. Błagaliśmy o witaminy, miski i suplementy 😔 ale to za mało


Dzisiaj zostaliśmy sami z 100 zwierząt 💔 z 100 lękliwych, niepełnosprawnych i interwencyjnych zwierząt


Zwierząt które codziennie chcą jeść, codziennie dostają leki i codziennie o nie dbamy


Nawet kiedy ludzie zapomnieli, kiedy ucichły słowa "ratujcie z ulicy" my jesteśmy i musimy się nimi opiekować


Błagamy o karmę... Tak po prostu o jedzenie 😔 tu na wschodzie nie ma pomocy, nie ma ośrodków jesteśmy my...


Grupa wolontariuszy która nie zapomniała, która na codzień utrzymuje setkę zwierząt


Błagamy o pomoc... Jeśli mamy przyjmować zwierzęta dalej, te które tu są muszą mieć na jedzenie 😔


Bez tego nie ma ratunku... Bez jedzenia nie ma niczego 💔

Comments 5

 
2500 characters
  •  
    Krashek

    Na leczenie biedaka z urwaną łapką i rozszarpanym ogonem

    PLN 100
  •  
    User unregistered

    Na leczenie kotka bez łapki. Dużo zdrowia ❤️

    PLN 50
  •  
    Evka

    Dzięki wielkie za ratunek dla kociaka bez łapki❤️‍🩹

    PLN 50
  •  
    Anonymous user

    Opiekunowie i zwierzątka, niech los się do was uśmiecha każdego dnia.
    Wszystkiego co najlepsze w życiu, życzę Wam.

    PLN 5
  •  
    Anonymous user

    Dla kotka bez łapki

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using