id: m2zvft

NA GLIWICKIE HOSPICJUM

NA GLIWICKIE HOSPICJUM

 
Anna Guzek

Updates1

  • FilipWy2SIYGSMXH50dcF.jpgKubaMxdwEN1o5CvHNOQo.jpgBartekUdvnPObBvT0L74R9.jpgDawidjtSpAHLllsLdeF07.jpgJulkatjeMMCRXTeZDbLYF.jpgKarolinaB9Z7JjMj6LzLNr3r.jpgMarcinBDMXCqLP5TKNHWUA.jpg

    Maja6TMkGfLb3I0rqC8u.jpgBartekgB6ULsloutNINvvs.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Z Gliwic do Białegostoku aż 700 kilometrów wyłącznie na rowerach (!)

Dziewięcioro - uczniów Szkoły Podstawowej nr 21 w Gliwicach - trzy dziewczynki i sześciu chłopców - chce dojechać do Białegostoku włącznie o własnych siłach. Nie będzie im towarzyszyć żaden samochód, a wszystkie rzeczy będą wieźli w sakwach, przyczepionych do roweru.


Trasa podzielona zostanie na 6 odcinków:                                                                                                                      

Gliwice - Częstochowa, Częstochowa - Kielce, Kielce- Radom, Radom – Warszawa, Warszawa – Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka – Białystok.


 

Jako młodzi wolontariusze, pełni pasji i zaangażowania chcą kierować się wrażliwością i troską o drugiego człowieka. Marzeniem ich jest poprawa warunków bytowych osób chorych. Zależy im żeby ostatnie "chwile" ich życia nie były tylko czasem, w którym dominuje smutek, samotność i niemoc.


MŁODZI chcą pomagać!!! Zachęcamy Was do włączenia się w naszą akcję 🙏

Można nas śledzić na naszym fanpage:

Facebook

 

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

This fundraiser does not have any offers!

Comments 8

 
2500 characters
  •  
    Ekipa Wysokich Lotów

    Brawo ekipa!
    Nie odpuszczajcie, czekamy na kolejne wyprawy!

    PLN 200
  •  
    Izabella

    3mamy kciuki

    PLN 20
  •  
    User unregistered

    Ania! Jestem z Was ogromnie dumna! Śledzę Wasze relacje i trzymam kciuki, żebyście nie tylko dojechali, ale tez uzbierali założoną kwotę.

    PLN 200
  • Agnieszka Filipkowska

    Dacie radę!:)

  •  
    Alicja z Pyrlandii

    Jesteście cudowni 🫶 🍀✊️🚴‍♀️

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using