id: m49rv2

Udział w zawodach Mr. Olympia Natural Las Vegas USA

Udział w zawodach Mr. Olympia Natural Las Vegas USA

Our users created 1 177 245 fundraisers and raised 1 229 442 553 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam Wszystkich :)


Nazywam się Grzegorz Jamróz mam 43 lata. od września 1995r. naturalnie trenuję kulturystykę a od 2004r. to również mój zawód.


W kwietniu ubiegłego roku w Wisconsin USA startowałem w zawodach dla Naturalnych Kulturystów w federacji WNBF Natural Bodyboulding. Zdobyłem 3 złote medale.


Kat. Kulturystyka seniorów do 80km. 1m.

Kat. Kulturystyka weterani 40+ 1m.

Kat. Overall 1m.


Przed zawodami zawodami przeszedłem badanie waliografem a po zawodach testy antydopingowe - po otrzymaniu negatywnych wyników badania antydopingowego, federacja WNBF przyznała mi kartę PRO Natural WNBF.


W maju tego roku w Chicago USA zdobyłem złoty medal oraz kartę PRO Natural startując w zawodach federacji INBA Natural oraz zaproszenie do udziału w najważniejszych zawodach, Mr.Olympia Natural, które odbędą się na początku listopada tego roku w Las Vegas USA.


Prędzej muszę jeszcze zaliczyć start w Europie - Niemcy, w lidze PRO, ponieważ kartę PRO Natural INBA zdobyłem w USA ale mieszkam w Europie.


Z tego co mi wiadomo jestem jedynym Polakiem posiadającym dwie karty PRO Natural w dwóch federacjach Natural Bodyboulding.


Moim celem jest zdobycie medalu na zawodach Mr. Olympia Natural, które odbędą się 8-11 listopada 2023r w Las Vegas USA.


przygotowania do zawodów są bardzo kosztowne ( dieta i suplementy kosztują mnie około 2500zl miesięcznie )

nie jestem w stanie też, z własnych środków sfinansować drugi raz w ciągu kilku miesięcy kosztownych biletów lotniczych do USA opłacić kilka dni zakwaterowania w hotelu w Las Vegas oraz ponieść opłat startowych naliczanych w $$


Wsparcie finansowe, które zbieram poprzez tę zrzutkę, zostanie przeznaczone na:


  • Treningi i opiekę trenerską: Każdy trening to okazja do poprawy. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł pracować z najlepszymi trenerami i specjalistami, by podnieść swój poziom.


  • Sprzęt: Wymiana lub zakup odpowiedniego sprzętu to klucz do osiągnięcia sukcesu. Każdy nowy strój, sprzęt sportowy, bronzery i akcesoria mogą zrobić różnicę.


  • Wyjazdy na zawody: Międzynarodowe zawody to okazja do zdobycia doświadczenia i walki o medale. Koszty podróży, zakwaterowania i startowych opłat mogą być znaczące.


  • Opiekę medyczną: Zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej jest kluczowe w profesjonalnym sporcie. Wspomożesz mnie w zapewnieniu opieki fizjoterapeutów, lekarzy oraz psychologa sportowego.Twój wkład jest nie tylko wsparciem finansowym, ale także motywacją, która pomaga mi w trudnych chwilach. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!


Dziękuję za każdy gest wsparcia. Każdy wkład przynosi mnie bliżej mojego celu. Niezależnie od kwoty, którą przekażesz, masz wpływ na moją sportową drogę.

Zapewniam, że będę dzielić się aktualizacjami dotyczącymi moich postępów i wyników, abyś mógł/mogła śledzić moją sportową podróżThere is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Donations 29

PA
Patryk
200 zł
DR
Darek
300 zł
 
Hidden data
100 zł
BU
budybudy09
hidden
DN
Paweł
100 zł
 
Hidden data
hidden
RA
Rafal
20 zł
JH
Jacek Hinc
100 zł
ŁS
Sieranski Łukasz
50 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 14

 
2500 characters