id: m4vevh

Pomoc Kubie

Pomoc Kubie

Our users created 1 180 108 fundraisers and raised 1 234 309 981 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dopiero co skończył 18 lat. Jest chory, niezaradny i bezdomny. Lekarze twierdzą że wymaga opieki i nie jest sobie w stanie poradzić samodzielnie. Jakub - jeszcze do niedawna miał rodzinę z którą mieszkał ale kilka tygodni po tym jak osiągnął pełnoletność matka wyrzuciła go z domu. Bezradny chłopiec zamieszkał w grożącym zawaleniu pustostanie, tam go znalezliśmy. Brudnego i głodnego. Okazało się, że trudne relacje z rodziną doprowadziły chłopca do kilku prób samobójczych. 
Dzięki naszej pomocy Kubuś mieszka na razie w schronisku dla bezdomnych Polskiego Czerwonego Krzyża. Ma tam jedzenie ale jego potrzeby są nadal spore. Trzeba kupić ciepłe ubranie, buty na zimę, kompleksowo przebadać Kubę. Warto też pomyśleć o wynajęciu dla niego jakiegoś mieszkania, chociaż na krótki czas - bo schronisko dla bezdomnych nie jest odpowiednim miejsce dla chłopca z lękami i problemami adaptacyjnymi. 
Kuba wkrótce przejdzie kompleksowe badania, liczymy też na to że znajdzie się dla niego miejsce w którym mógłby mieszkać i przystosowywać się do dorosłego życia.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!