id: mfxtdk

Remont przestrzeni dla Pacjentów Siedleckiego Centrum Onkologii

Remont przestrzeni dla Pacjentów Siedleckiego Centrum Onkologii

Our users created 1 168 888 fundraisers and raised 1 217 370 558 zł

What will you fundraise for today?

Description

Diagnoza nowotwór, strach, przerażenie, hospitalizacja i długie godziny na szpitalnych oddziałach. Każdy z Nas obawia się tego scenariusza. Wielu z Nas musiało się z tym zmierzyć osobiście lub opiekując się bliską osobą.

 

Fundacja Space with Love podejmuje działania by poprawić szpitalną przestrzeń, tak aby miała korzystny wpływ na samopoczucie i zdrowie pacjentów onkologicznych. Zrealizowaliśmy już m.in. projekt remontu 2 sal w Mazowieckim Centrum Onkologii w Wieliszewie.


Tym razem zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań w Siedleckim Centrum Onkologii (SCO) przy ulicy Poniatowskiego 26 w Siedlcach. Chcemy zmodernizować i odświeżyć strefę wypoczynku dla pacjentów. W projekcie powołujemy się na idee psychologii architektury i "biophiling design". Wyniki badań naukowych (neuronauka) potwierdzają, że wnętrze szpitala ma wpływ na stan zdrowia pacjentów oraz na siłe do walki z chorobą.


Prosimy, pomóżcie nam Państwo odczarować sterylną i smutną szpitalną rzeczywistość, a dzięki temu razem odmienimy los pacjentów.

Gdyby każdy mieszkaniec Siedlec i okolic  przekazał około 30 groszy udałoby się uzbierać całą niezbędną kwotę do zakończenia metamorfozy i jeszcze więcej 😊

25 000 zł to kwota niezbędna do sfinalizowania naszego projektu za którą chcemy doposażyć strefę wypoczynku m.in. w wygodne kanapy modułowe , wyciszające ekrany wolnostojące, oraz zielone rośliny. 

Nagrodą za każdy grosz jest uśmiech pacjenta -nawet czasami może niewidoczny.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 41

 
Hidden data
200 zł
KM
Kasia murphy
150 zł
BM
Barbara Maroń
hidden
EW
Ewelina
50 zł
 
Hidden data
300 zł
AW
Anna Wojczynska
300 zł
AT
A. Trusiewicz
20 zł
MW
Monika Walczak
BS
Barbara Strużyna
200 zł
AI
Aneta i Paweł
1 500 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters