id: mwepxr

Ratowanie klubu KS ROW Rybnik

Ratowanie klubu KS ROW Rybnik

Our users created 1 166 708 fundraisers and raised 1 213 506 096 zł

What will you fundraise for today?

Description

Czerwiec 2013

ROW Rybnik świętuje awans do pierwszej ligi. W mieście radość, feta, wielkie nadzieje i jak się okazało początek końca. Rozgrywki w Rybniku na zapleczu ekstraklasy trwały zaledwie sezon. Klub od tamtego sezonu stopniowo zaczął zaliczać regres. Jak się później okazało nie tylko sportowy…


Dziś ROW Rybnik znajduje się w beznadziejnej sytuacji finansowej. Z ambitnie grającego pierwszoligowca, walczy teraz o przetrwanie w IV lidze i wiele klubów z niższych lig wygląda dużo lepiej pod względem organizacyjnym.


W tej dramatycznej sytuacji, jako najwierniejsi kibice, chcemy za wszelką cenę uratować nasz klub. Przeżyliśmy jako ROW wzloty i upadki, zwiedziliśmy dziesiątki jak nie setki stadionów w różnych miastach w całej Polsce. Świętowaliśmy awanse i opłakiwaliśmy spadki, przejechaliśmy dziesiątki tysięcy kilometrów w myśl zasady „jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ROW Rybnik gra!”. 


Te wszystkie spędzone lata stworzyły wiele trwałych przyjaźni między nami. Utożsamiamy się z zielenią i czernią, więc nie pozwolimy na upadek!

 

Zorganizowana akcja cegiełkowa przynosi duży odzew i jej wynikiem jest uzbieranie 111 350 zł. Niestety pokaźna suma stu tysięcy to wciąż zbyt mało, by wyjść z problemów, więc postanawiamy iść za ciosem. Stąd też pomysł zbiórki na rzecz ratowania ROW-u, który od razu wdrażamy w życie.


Jeżeli sympatyzujesz z klubem, zależy Ci na jego istnieniu, bądź też nie wyobrażasz sobie piłki nożnej w Rybniku bez ROW-u - nie przechodź obojętnie i wspomóż naszą zbiórkę dowolną darowizną! Udowodnijmy, że „Razem Osiągniemy Wiele”!


Z kibicowskimi pozdROWieniami

Fanatycy Zielono-Czarnych.


P.S. ROW RYBNIK NIGDY NIE ZGINIE!!!

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1106

preloader

Comments 9

 
2500 characters