id: mxpftf

Na wózek dla Pana Jana

Na wózek dla Pana Jana

Our users created 1 178 293 fundraisers and raised 1 231 852 865 zł

What will you fundraise for today?

Description

Brak mi słów, aby wyrazić swą wdzięczność!

W 24h udało się osiągnąć cel. Pan Jan otrzyma swój wymarzony wózek. Dzięki Wam cichym aniołom nie byloby to możliwe. Dlatego z całego cerca Wam ogromnie dziękuję w imieniu swoim i najważniejsze w imieniy Pana Jana!Pan Jan porusza się na wózku inwalidzkim. Z powodu choroby ma amputowane obie nogi. Niestety miejsce zamieszkania uniemożliwia mu poruszanie się poza próg swojego domu. Od trzech lat jest jego więźniem. Wyjeżdża jedynie na ganek, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Droga przy której mieszka jest piaszczysta. Wózek, którym porusza się mężczyzna nie jest przystosowany do jazdy po takiej nawierzchni. Jego codzienność to zwykła rutyna. Towarzystwa dotrzymuje mu jego psi przyjaciel. Niestety budżet domowy Pana Jana nie pozwala mu na zakup wózka, który umożliwiłby mu poruszanie się poza miejscem zamieszkania.

Kiedy był sprawny uwielbiał wędkować i chodzić na grzyby. Obecnie jedyną przyjemnością jest rozwiązywanie krzyżówek i obejrzenie programu "Jeden z dziesięciu". Pan Jan to człowiek o niezwykle optymistycznym usposobieniu, nie narzeka na swój los. Czasami ma gorsze chwile, jak nie może sobie z czymś poradzić, ale wtedy zawsze myśli o tym, że są na świecie ludzie, którzy mają jeszcze gorzej.


Pieniążki ze zbiórki przeznaczone zostaną na zakup terenowego elektrycznego wózka inwalidzkiego dla Pana Jana, dzięki któremu będzie mógł poruszać się poza miejscem swojego zamieszkania.


Każde najmniejsze wsparcie ma znaczenie i jesteśmy za nie ogromnie wdzięczni.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 37

BE
Beata
1 500 zł
MN
Magda i spółka
307 zł
EH
Ewa Hernik
100 zł
 
Hidden data
100 zł
AW
Anna Wierzchowska
100 zł
MK
Monika Koeppen
100 zł
AR
Alicja Richert
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!