id: n6jgef

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Marsz na Dzień Bezpiecznej Aborcji

Our users created 911 861 whip-rounds and collected 873 487 774 zł

What are you collecting for today?

Updates1

 • Dyskusja na temat aborcji toczy się od wielu lat i nic z niej nie wynika, a rzeczywistość jest taka, że każdego dnia wiele z nas przerywa ciąże. To jedna z decyzji, którą podejmujemy lub nie. Aborcja to codzienność, to zabieg medyczny, to fakt z życia. Aborcja to zdrowie. Aborcja to wolność. Aborcja to godność. Aborcja to autonomia. Aborcja to życie. 30 września z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji (który, obchodzony jest dwa dni wcześniej na całym świecie) spotykamy się w Warszawie na marszu. Wesprzyj organizacje marszu ---> https://zrzutka.pl/n6jgef
  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice. Pomóżcie go nam zorganizować i dorzućcie się do zrzutki!

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku świętować będziemy również w Polce – ulicami Warszawy przejdziemy w pierwszym marszu pro-choice.

Widzimy się 30 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki. W ten sposób pomożecie nam w druku plakatów, przygotowaniu gadżetów i zorganizowaniu nagłośnienia. Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/211905142866496

Zapraszamy i dziękujemy!

Aborcyjny Dream Team

Warszawski Strajk Kobiet

Kobiety w Sieci

osoby prywatne włączone w organizację marszu

English below:

On September 28th we celebrate the International Day for Safe Abortion around the world. This year we will also celebrate it in Poland and walk on the streets of Warsaw at the first pro-choice march. We will meet on Septmeber 30th and march for abortion. For abortion that is legal, safe, free of charge and - above all - actually available always when it’s needed. For abortion without shame and fear. In order for it to be as beautiful as we have been dreaming we need your support. We organize this through informal grass root groups and activists - without any collaboration with political parties or companies. We will finance it from the resources that we will raise through benefits and this crowdfunding action. If you want and have a possibility - please support us. You will help us print the posters, make gadgets and organize good sound equipment. Thank you and see you at the march? Here is the link to the event on Facebook: https://www.facebook.com/events/211905142866496 Thank you! Abortion Dream Team Warsaw Women’s Strike Kobiety w Sieci individuals engaged in organization of the march

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Contributors 170

preloader

Comments 14

 
2500 chars
 •  
  Anonymous user

  Czemu my jeszcze musimy walczyć?

  7 zł
 • MM
  Magdalena Mierzejewska

  Wspieram zrzutkę z nadzieją, że kiedyś, my — kobiety, w każdej sytuacji będziemy miały wybór i możliwość ratowania swojego życia oraz zdrowia (również psychicznego, gdy ciąża pojawi się w nieodpowiednim momencie i nie będziemy w stanie sprostać tak wielkiej zmianie).

  5 zł
 • KS
  Kaya Szulczewska

  Dziękuję za to co robicie ❤️

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Niech będzie pięknie! Całym sercem z wami! :)

  25 zł
 •  
  Anonymous user

  Bardzo ważna inicjatywa!!!

  25 zł