id: vbsv5u

Na protezę nogi dla 18 -go chłopaka potrąconego przez aut

Na protezę nogi dla 18 -go chłopaka potrąconego przez aut

 
Leszek Maciasz

Updates1

  • Wizyta Prezesa Kadry Narodowej Piłki Nożnej Amputantów Chris MCElligott otwiera nowe drzwi w życiu Shauna.NXjS31uaaApVnbzk.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

19-letni syn moich przyjaciół , Shaun Narloch, jadąc na motorze został potrącony przez samochód, a sprawca zbiegł z miejsca wypadku

Dobry kask uratował mu życie, niestety nie udało się uratować lewej nogi i potrzebna była amputacja a prawa poddana została wewnętrznej stabilizacji płytkami oraz implantami ortopedycznymi. Śpiączka, wiele operacji i po przebudzeniu życie w nowym i trudnym rozdaniu.

To dzielny chłopak , który pomimo tragedii nie pożegnał marzeń, proszę pomóżmy mu je spełnić i stanąć na nogi , obie nogi. Nowoczesna proteza C-Leg Microprocessor da mu szansę na ponownie bycie aktywnym sportowo i powrót do w miarę normalnego życia.

Jest starszym bratem Arhiannah, synem Agi i Piotra (Guta) oraz wspaniałym chłopakiem Layli. Jest kochany i szanowany przez rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich którzy go znają.

Rodzina wierzy w ludzką dobroć i empatię. Z góry dziękujemy za każdą symboliczną złotówkę, udostępnianie strony i trzymanie Shauna w myślach

Location

Comments 5

 
2500 characters
  • Leszek Maciasz

    To Podziekowania Od Rodzicow Shauna Agi i Piotra Narloch

  • Leszek Maciasz

    Kochani Przyjaciele, Znajomi i Rodzino Brakuje Słów Aby Opisać Jak Bardzo Doceniamy Wasze Wsparcie. Przechodzi Nasze Najmniejsze Oczekiwania Widząc Tylu Życzliwych i Szczodrych Ludzi. Chcielibyśmy Podziękować Wam Wszystkim i Z Osobna za Każde Udostępnienie i Każdy Hojny Wpłacony Datek. Staram Się Jak Tylko Mogę Podziekować Każdemu Osobiście Ale Jeśli Nie Dotrę Do Każdego Nie Miejcie Mi Tego Za Złe. Mogę Was Zapewnić Że Mam Was w Sercu♥️♥️ DZIĘKUJEMY

  •  
    User unregistered

    Lecimy, pomagamy , dużo zdrówka i potrzebnej wytrwałości dla młodego życzę .

    PLN 1,500
  • Leszek Maciasz

    Kochani w imieniu Shauna i Rodziny dziekujemy za wszystkie dotychczasowe wplaty, Jestescie Wielcy!!!!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using