id: nezs4p

Opłacenie licencji 0-ATPL + 500h

Opłacenie licencji 0-ATPL + 500h

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 029 fundraisers and raised 1 229 157 128 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomóż mi spełnić marzenie zostania pilotem :). Jeśli mi się uda gwarantuję przelot widokowy :D

Marzenie to towarzyszyło mi od mojego pierwszego lotu samolotem. Miałem wtedy 7 lat. Stało się to dzięki mojemu wujkowi który zaproponował mi wspólny lot (posiada licencję turystyczną PPL).

Lata mijały a ja wciąż miałem w głowie ten pamiętny moment pierwszego lotu. Pod koniec ukończenia gimnazjum zdecydowałem się na edukację w I Liceum im. Staszica w Lublinie w klasie przygotowującej do matury międzynarodowej. Wybór ten padł ze względu na solidne przygotowanie pod względem umiejętności matematycznych i języka angielskiego. Dodatkowo, dzięki innej formie nauki, wzmocniłem swoje zdolności krytycznego myślenia i skutecznej dyskusji, które są kluczowe w pracy pilota. Po 3 latach ciężkiej pracy starałem się o dostanie do ,,Szkoły Orląt" w Dęblinie, jednakże przez problemy z sercem (niedomykalność zastawi aortalnej...) lot odrzutowcem nie wchodził w grę. Zdecydowałem się na studia na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Uczelnia zapewnia szkolenie do licencji ATPL (frozen) (pod warunkiem że dostanę się na specjalność pilotaż uff).

Niestety liczba godzin nalotu po ukończeniu okazuje się niewystarczająca, w wielu przypadkach, co wymaga dalszego nakładu finansowego po zakończeniu studiów. Kwoty różnią się w zależności od typu samolotu (zależy mi na nalocie wielosilnikowym, w tym wypadku są to kwoty rzędu 2000 zł/h użytkowania samolotu)

Po uzbieraniu wskazanej kwoty będę w stanie przeprowadzić szkolenie dające mi wszystkie wymagane uprawnienia + 500 h nalotu co da wystarczającą ilość godzin aby rozpocząć pracę w liniach lotniczych.

Z góry dziękuję każdemu wpłacającemu! Oby i wasze marzenia się spełniły :3.

Dla zainteresowanych: zdjęcie profilowe przedstawia legendarnego Dromadera (Aeroklub Lubelski)

Symulator A320

Nowoczesna awionika w samolocie jednosilnikowym AT-3 <3

Widok podczas lotu szybowcem ,,Puchacz" :)

Latanie to nie tylko przyjemności, chociaż mycie swojego wiernego Bocianka również daje satysfakcję ^^ :D

Marznie o pracy w liniach planuję zrealizować poprzez szkolenie w Gold Wings Academy w Warszawie ze względu na kadrę która ma doświadczenie z pracą w liniach lotniczych. Dodatkowo, kolejnym plusem jest ich wysokiej jakości zaplecze techniczne i sprzęt szkoleniowy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 1

 
Piotr Papierz
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!