id: ng68x4

Miejsce Dobra Konin - Місце Добра Конін

Miejsce Dobra Konin - Місце Добра Конін

Our users created 1 178 139 fundraisers and raised 1 231 557 254 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy grupą konińskich społeczników. Pochodzimy z różnych środowisk. Połączył nas jeden cel... W obliczu agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainie, nie mogliśmy pozostać obojętni. Potrzeba zorganizowania pomocy dla matek z dziećmi uciekających z Ukrainy objętej wojną narodziła się w nas spontanicznie już od pierwszego dnia wojny. Organizowaliśmy transporty z darami na granicę, zorganizowaliśmy bazę noclegową wśród mieszkańców naszego miasta, zebraliśmy fundusze i przywieźliśmy do Konina ponad 500 matek z dziećmi. Potrzeby okazały się jednak dużo większe a liczba uchodźców wojennych przybywających do naszego miasta cały czas rośnie.

Stworzyliśmy w Koninie Miejsce Dobra.

To miejsce stworzone przez ludzi dla ludzi. Budynek otrzymaliśmy od jednej z konińskich firm. Pracujemy jako wolontariusze i dzień przy dniu organizujemy tu pomoc dla uchodźców. Codziennie spotykamy się z wdzięcznością i łzami naszych podopiecznych. Codziennie widzimy jak bardzo to miejsce jest teraz potrzebne.

Wszelkie nasze działania wspiera również Prezydent Miasta Konina.

Zbieramy od mieszkańców miasta i okolic dary w postaci ubrań, mebli, sprzętu domowego, chemii, kosmetyków, zabawek i żywności. Codziennie wydajemy około 350 pakietów żywnościowych i to właśnie żywności brakuje nam najbardziej. Gościnność i serca koninian są ogromne, ale bez Waszej pomocy nie wystarczą, by zapewnić potrzebującym godny byt do czasu usamodzielnienia się czy powrotu do domu. Będziemy wdzięczni za każdą darowaną nam złotówkę, dolara czy euro... Za zebrane pieniądze kupimy żywność i najpotrzebniejsze rzeczy dla naszych podopiecznych.

Bardzo liczymy na Waszą pomoc!


https://www.facebook.com/miejscedobrakonin

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 98

BA
BEA
100 zł
 
Hidden data
100 zł
RT
Robert Torchała
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
HM
Halina Michnicka
MK
Happy Birthday Maria
hidden
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters
 • MA
  Aleksandra J

  Gratujuję inicjatywy organizatorom, wolontariuszom i firmom, które Wam pomogły. Jesteście super! Dorzucam się tyle ile mogę żebyście mogli działać dalej. Powodzenia!

  50 zł
 • EB
  EAB

  Dziękuję, że jesteście!

  100 zł