id: ntsgc7

Na ciepłe Święta...

Na ciepłe Święta...

 
Michał Foryś

Description

Jedni marzą o nowym iPhone, drudzy o najnowszej konsoli, inni o najmodniejszych i markowych butach, a czy wiesz, że są wśród nas osoby, których marzeniem jest możliwość ogrzania swojego mieszkania? 🙂

Dzięki Waszej nieocenionej pomocy, w zeszłym roku słynni już Bracia otrzymali nowy, sprawny piec, który do pełni swojej funkcjonalności potrzebuje jeszcze paliwa w postaci węgla.

W związku z tym idąc śladem poprzednich lat również w tym roku proszę Was o pomoc w zakupieniu półtorej tony węgla dla Pana Waldka i Januszka 🙂

Ponieważ tona węgla, który zakupiliśmy w zeszłym roku skoczyła cenowo z 840 zł na 1300 zł, cel zbiórki ustalam na 2000 zł i głęboko wierzę w to, że wspólnie szybko rozprawimy się z tym zadaniem 😎💪


Jak możesz pomóc?

Nic prostszego 😎

Wpłać choćby symboliczną złotówkę na zbiórkę i udostępnij/podaj dalej ten post, aby informacja z prośbą o pomoc dotarła do wszystkich zakamarków internetu 🙃

Dziękuję za to, że mogę na Was liczyć od 9 lat przy corocznej organizacji tych akcji ❤️🙏

Ściskam wszystkich i pamiętajcie:

"Lepiej zrobić 10% czegoś, niż 100% niczego"!

Podaj dalej! 💪

Location

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using