id: nx4waw

Karabin dla UKS MIEROSZÓW

Karabin dla UKS MIEROSZÓW

Our users created 1 168 507 fundraisers and raised 1 216 822 020 zł

What will you fundraise for today?

Description

Uczniowski Klub Sportowy „Mieroszów” istnieje od 2008r. Od samego początku specjalizujemy się w biathlonie i narciarstwie biegowym, a w sezonie letnim z powodzeniem stratujemy w zawodach biegowych. Zajęciami objęci są dzieci i młodzież w wieku szkoły podstawowej.

Od tego roku, ze względu na duże zainteresowanie zajęciami, w Klubie prowadzone są zajęcia z podziałem na dwie grupy. Obecnie w szeregach naszego klubu jest ponad dwudziestu zawodników. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanego, doświadczonego trenera (byłego reprezentanta kraju w biathlonie). Dzieci młodsze prowadzi była zawodniczka, absolwentka AWF – u.

 Dla tych młodych osób sport jest niekiedy jedyną możliwością zaistnienia, pokazania się na szerszym forum, często jedyną alternatywą dla trudnej sytuacji życiowej, rodzinnej.

Mimo trudnych warunków funkcjonowania, możemy poszczycić się tym, że nasi wychowankowie wielokrotnie zdobywali tytuły mistrzowskie w biathlonie i biathlonie letnim, stawali na podium w zawodach biatlonowych, narciarskich i biegowych na różnym szczeblu, w tym na Mistrzostwach Polski. Wielu z nich z powodzeniem kontynuowało karierę sportową, m. in. w szkołach mistrzostwa sportowego. Jesteśmy bardzo dumni, że dwójka naszych wychowanków (Kamila Żuk i Łukasz Słonina) zasiliła kadrę narodową w biathlonie i brała udział w Igrzyskach Olimpijskich.


Głównym źródłem finansowania Klubu są niewielkie środki gminne z puli na realizację zadań sportowych na terenie gminy. Muszą one wystarczyć na pokrycie kosztów udziału w zawodach, zakup sprzętu i jego utrzymanie. Co nie jest łatwym zadaniem, ze względu na to, że zawodnicy startują średnio 24 razy w roku i zawsze na obiektach poza gminą.


W trosce o rozwój naszych podopiecznych i rozwój ich talentu sportowego chcielibyśmy wyposażyć Klub we własny sprzęt strzelecki. Dlatego zwracamy się do Szanownych Państwa z prośbą o dofinansowanie zakupu karabinka sportowego Anschutz.

Dzięki okazanej przez Państwa pomocy młodzież będzie w stanie jeszcze lepiej przygotować się do czekających ją wyzwań i jeszcze lepiej reprezentować Nasz Klub, gminę Mieroszów na arenach sportowych w powiecie, województwie i kraju.

Wierzymy, że przychylicie się Państwo do naszej prośby, a zakupiony sprzęt pozwoli naszym zawodnikom godnie prezentować się na arenach zmagań sportowych w całym kraju.


Chociaż UKS „Mieroszów” skupia ludzi z pasją, to jednak czasem sama pasja nie wystarczy, by móc realizować marzenia naszych wychowanków i dawać im szansę startu, być może do kariery sportowej na miarę najlepszych.


Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 62

DT
Jerzy Twardzik
200 zł
DT
Dorota Twardzik
200 zł
 
Hidden data
hidden
DP
Dorota Pindel
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
JB
Joanna badacz
hidden
 
Hidden data
hidden
BZ
Bernard Zonenberg
100 zł
TW
P. W.
200 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!