id: nz7np9

Spłata Kredytu Żaby 🐸

Spłata Kredytu Żaby 🐸

Our users created 1 189 599 fundraisers and raised 1 253 497 041 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć Widzowie 

Jak już wiecie , żaba zmarła każdy widz z tiktoka o tym już wie , ale teraz sprawa skomplikowała się i musiałem przejąć spadek po żabie żebym mógł dalej starać się o cofnięcie darowizny bo taka była żaby wola aby wygrać to dla tego przyjąłem go i wszystkie długi na jakie zbieraliśmy z żabą zostały przepisane automatycznie na mnie .

Teraz jest kwestia wypłacenia pieniędzy z zrzutki ale warunkiem jest to aby was o tym poinformować . Jesteście moimi widzami z którymi wspólnie uzyskaliśmy tą kwotę i z waszą pomocą chciałbym spłacić ten dług. 

Dziękuje Widzowie za Każdą Pomoc i liczę na WAS 🐸__________________________________________________________________________

Żaba ma 79 lat choruje na Parkinsona , została sprzedana wraz z swoim mieszkaniem bez jej wiedzy przez swoją córkę , sprawa jest już w sądzie ale ciężko będzie nam ja wygrać prócz tego posiada 1 stopień niepełnosprawności i porusza się na wózku inwalidzkim nie może chodzić straciła słuch . Potrzebuje 24 godzinnej opieki , ale przez zadłużenia które nabrała jej rodzina , nie starcza nam pieniędzy na godną opiekę dla Żaby . Prosimy Bardzo o Pomoc każda złotówka jest u nas na wagę złota .

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 813

preloader

Comments 49

 
2500 characters
 • KK
  Katarzyna Koziarska

  Życzę Żabie oraz Tobie dużo sił! Zwłaszcza teraz... Wiem jak ta choroba pochłania człowieka, bo mój Tato też choruje na Parkinsona. Walczymy o spełnienie marzenia Żaby!
  Pozdrowienia z Opola!

  120 zł
 •  
  Anonymous user

  Zdrowia dla Żabki!!! 💪💪

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Dużo zdrowia

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Jest Pani wielka!!!
  Nie byłem w stanie obejrzeć całego filmu, zbyt wiele emocji. Życzę dużo zdrowia i szybkiej wygranej w sądzie.

  100 zł
 • HS
  Hania

  Dużo zdrówka!

  hidden