id: nz8fwa

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

The organizer verified the description with proper documents.
44 795 zł  (≈ 9 572 €)
of 40 000 zł (≈ 8 547 €)
111%
ended
30.09.2022
419
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission
This whip-round has 12 rewards / offers!
See and choose one of these

Our users created 957 106 whip-rounds and collected 963 589 158 zł

What are you collecting for today?

Updates3

 • Hulajnoga uświadamia mi, że wciąż potrafię marzyć, a co więcej - te marzenia spełniać. Nawet jeśli są nieco szalone i trudne. ❤️ NIECHNIEMOŻLIWESTANIESIĘMOŻLIWE❤️❣️ Na zrzutce dla @OlgaLawendowaKsiężniczka ponad 33000! Każdemu z ponad 400 darczyńców bardzo serdecznie dziękuję. To Nasz Wspólny Sukces, z którego możemy być dumni. To niewiarygodne! Akcja charytatywna dla Olgi trwa jeszcze 42dni, więc jeśli ktoś chce się dorzucić dla dziewczynki to tu!

  #DDTVNedb654ab2a13e628.jpg

  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI!

nb5d52d4ee7daa3f.jpeg

Nazywam się Paweł Kalinowski - Paweł Hulajnoga. Zapraszam Was w niezwykłą trasę po najwyższych szczytach pasm i masywów górskich w Polsce, dla Olgi – Lawendowej Dziewczynki.

OPIS ZRZUTKI:

80 szczytów polskich gór, 2500 km hulajnogą, ponad 2-miesięczna wyprawa… 58 000m wzniesień. Wakacje 2022.

Tę podróż dedykuję niezwykłemu dziecku, Oldze – Lawendowej Dziewczynce, która mierzy się z nowotworem mózgu (https://www.facebook.com/lawendowa.ola/). Olga ma 11 lat, jest niezwykle dojrzałą i empatyczną osobą. Cztery lata temu zdiagnozowano u niej chorobę Recklinghausena, w której organizm sam produkuje guzy w ciele chorego. Ola przeszła kilka trudnych, ratujących życie operacji mózgu oraz roczną, wycieńczającą chemioterapię. Jest pod opieką onkologów, neurochirurgów, neurologów, nefrologów, okulistów i endokrynologów. Potrzebuje rehabilitacji. Jeśli będę w stanie zainspirować do pomocy Lawendowej Dziewczynce chociażby dwie osoby - będę mógł inspirować świat! 


zdac492e0c3faa40.jpeg

W podróż jadę w pojedynkę. Jednym ciągiem, z plecakiem i sakwą na kierownicy. Całe 2500 km trasy, pokonam wyłącznie na hulajnodze. To, co zabiorę na starcie, będę niósł do końca trasy. Przygotowuję projekt tak, że będziecie mogli brać udział w tak wielkim wydarzeniu razem ze mną. Zapraszam Was do wspólnej wyprawy 80 SZCZYTÓW DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI – Paweł Hulajnoga.

e97e56f02bc2ca31.jpeg


 

Najlepszą i najpiękniejszą nagrodą dla mnie za udział w tej trudnej wycieczce, będzie powrót do zdrowia Olgi! Walcz skarbie, świat jest Twój! Przygotowuję projekt tak, że będziecie mogli brać udział, w tak wielkim wydarzeniu razem ze mną i wesprzeć leczenie Księżniczki. Pomóżmy Lawendowej Razem!

"Każde marzenie jest nam dane wraz z siłą do jego spełnienia." Kinga Choszcz 

 

Relacje z wędrówki będziecie mogli śledzić na Facebooku: www.facebook.com/PawelHulajnoga/


 

Mapa szlaku:

http://event.trackcourse.com/view/hulajnogowy-diadem-polskich-gor-2022?fbclid=IwAR3WI98rCnp0tqTkCWR_8F7YV3Bh0lfGIW44VLItmKx78nuHPOvoF7G6V3g


e7bf4351f0b0e468.jpeg

Start: Łysica (Góry Świętokrzyskie)

Meta: Wysoka Kopa (Góry Izerskie)

https://www.facebook.com/PawelHulajnoga


oraz YT:

https://www.youtube.com/channel/UCaiCIvFrrnqnKNryqPCJmrw


Startujemy już w czerwcu!


Przygotowania do wyprawy i jej realizacja nie byłyby możliwe, gdyby nie sponsorzy główni:

k396a0707386b319.jpeg

o00770f13b7ec25f.pngt78e348b48f591d7.pngMoje wyprawy:

Pomorska 500km

Wschód1400km:


Czeka nas wyjątkowa przygoda - wspólna wyprawa: 80 górskich szczytów, żeby wesprzeć leczenie Olgi.

r85ee2c7186c81b2.png

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Rewards / offers 12 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Inactive
Others
Podziękowanie na oficjalnej stronie wyprawy
Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu. Podziękowania na stronie będą dodawane raz w tygodniu z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.
10 zł

Purchased 88

Ended
Others
Pocztówka z wyprawy – LIMIT 50 SZTUK!
Wyślę Ci pocztówkę z pozdrowieniami z wyprawy 80 SZCZYTÓW HULAJNOGĄ DLA LAWENDOWEJ DZIEWCZYNKI! Pocztówki z autorskimi grafikami Tosi Chmielewskiej - Meryndy oraz reprodukcja pracy Lawendowej Dziewczynki!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu do wysyłki pocztówki!
39 zł

Purchased 45 out of 50

Ended
Others
Woreczek z niezwykle aromatyczną lawendą z ogródka Lawendowej Dziewczynki - LIMIT 15 SZTUK!
Trafi do Ciebie woreczek wypełniony niezwykle aromatycznym lawendowym suszem, zebranym z krzaczków lawendy, o które latem dba Ola.
39 zł

Purchased 15 out of 15

Ended
Others
Twoje imię i nazwisko / Ksywka na mojej hulajnodze!
Nalepka z Twoim imieniem i nazwiskiem znajdzie się na mojej hulajnodze – w ten sposób będziesz mi towarzyszyć podczas całej wyprawy i zdobędziesz ze mną Koronę i Diadem Gór Polski, czyli 80 szczytów dla Lawendowej Dziewczynki!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
59 zł

Purchased 17 out of 30

Ended
Others
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę w góry + certyfikat + zdjęcie
Imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na wyprawę + certyfikat + zdjęcie.W ZESTAWIE:1. Twoje imię i nazwisko na fladze, którą zabiorę na Diadem Gór Polski 2. Wydrukowany certyfikat w formie karty potwierdzający udział w wyprawie, 3. Fotografia Pawła i Olgi z podpisem 4. Imienne podziękowanie na Facebook i oficjalnej stronie wyprawy po jej zakończeniu.Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
59 zł

Purchased 9

Ended
Others
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A5
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A5Wyślemy Ci kalendarz, w którym występuje Lawendowa Dziewczynka. W kalendarzu znajdziesz unikatowe interpretacje obrazów oraz scen filmowych z udziałem Olgi oraz jej prace plastyczne. Przesyłki będą realizowane raz w tygodniu, z wyjątkiem nieobecności spowodowanej wyprawą. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu. P.S. koszt wysyłki jest w cenie :)
59 zł

Purchased 11

Ended
Others
Płócienna torba z autoportretem Lawendowej Dziewczynki
Płócienna torba z autoportretem Lawendowej DziewczynkiPraktyczna i piękna płócienna torba z nadrukiem autoportretu Lawendowej Dziewczynki, z która zadasz szyku gdzie tylko się pojawisz. Mieści A4.Nie zapomnij podać danych niezbędnych do wysyłki.
69 zł

Purchased 10 out of 10

Ended
Others
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A4
Kalendarz 2023 Lawendowej Dziewczynki - format A4 Wyślemy Ci kalendarz, w którym występuje Lawendowa Dziewczynka. W kalendarzu znajdziesz unikatowe interpretacje obrazów oraz scen filmowych z udziałem Olgi oraz jej prace plastyczne.. Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
99 zł

Purchased 18

Ended
Others
Przepyszny piernik z reprodukcją autoportetu Lawendowej Dziewczynki - LIMIT 10 SZTUK!
Całkowicie jadalny, przepyszny piernik z pięknym autoportretem Lawendowej Dziewczynki.Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
99 zł

Purchased 10 out of 10

Ended
Others
Notes / Dziennik pokładowy z wyprawy 80 scooter peaks
Notes / l / Dziennik/ pamiętnik z wyprawy 80 scooter peaks. Notes będzie zawierał codzienne wpisy z wyprawy wraz z informacjami o przygodach i lokalizacją biwaku. Cena jest stosunkowo wielka, gdyż będzie to tylko jeden taki egzemplarz!Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.P.s. koszt wysyłki jest w cenie :)
399 zł

Purchased 1 out of 1

Ended
Others
Weekend na Podlasiu dla / do 5 osób
Udając się na wyprawę do nieznanych krain, zapomnijcie o wszystkim,coście o nich czytali czy słyszeli.Trzeba po prostu przyjechać i zadziwić się.Jako przewodnik po Podlasiu zapraszam na niepowtarzalną wycieczkę w wybranym przez Was miejscu na wschodzie Polski. Zwiedzanie kawałek po kawałku z uwzględnionym wcześniej planem podróży. Mogę również sam coś zaproponować, doradzić. Polecam: Białowieżę, Tykocin, Drohiczyn, Kruszyniany, Supraśl, Mielnik, Augustów, Narewkę, Krainę Otwartych okiennic, Goniądz. Spróbujecie pysznych nalewek i smakołyków z naszego pięknego Podlasia. Dodatkowo zapewniam hulajnogi, noclegi, agroturystykę. Oczywiście, że kolejny dzień moglibyśmy spędzić przemierzając samochodem kolejne wsie i miasteczka, parki narodowe i krajobrazowe... Jednak proponuję Wam aktywność, która pozwoli zaznać osławionej magii Podlasia: ciszy, szmeru lasu, symbiozy człowieka z naturą. Wybierzemy się na hulajnogi lub rowery (idealna trasa dla całej rodziny to 36 km po bezdrożach Krainy Otwartych Okiennic) lub na kajaki - serdecznie polecam spływy Narwią, Narewką i Supraślą. Jeżeli nie chcecie się bawić w rezerwacje i przewóz sprzętu to polecam gorąco wizytę wRezerwacie Chomontowszczyznalub Rezerwacie Krzemianka. Kilka kilometrów spaceru - a satysfakcja doprawdy niezwykła! Opcja dla leniuszków to kilometrowa kładka przez bagna i rozlewiska łącząca wsie Śliwno i Waniewo w podlaskiej Amazonii czyli Narwiańskim Parku Narodowym.Propo dzieci - są bardzo mile widziane. Jako ojciec trójki dzieci i nauczyciel w szkole, mam ogromne doświadczenie na tym polu. Rodzinny Weekend w krainie łosia (Biebrzański Park Narodowy) lub żubra (Białowieski Park narodowy)?Taka wyprawa na Podlasie dostarczy Wam niezwykłych wrażeń! Zapraszam!
1999 zł

Purchased 1 out of 2

Ended
Others
Hulajnoga z wyprawy!
Jedyna i niepowtarzalna hulajnoga, którą zdobędę 80 szczytów polskich gór trafi do Ciebie! Pamiętaj o podaniu dokładnego adresu wraz z numerem telefonu.
2999 zł

Purchased 1 out of 1

Ended

Contributors 419

BT
1 zł
 
User unregistered
1 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
15 zł
EB
Emil Bursiewicz
7 100 zł
 
Hidden data
2 000 zł
 
Hidden data
hidden
KW
KATARZ WA(licytacja obrazów)
500 zł
SR
Sylwia Rokicka
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments 24

 
2500 chars
 • JW
  Jagoda Wachułka

  Olgo, Jesteś Bohaterką! Wygrasz!!!!

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Pozdrowienia od pielgrzyma na Beskidzkiej Drodze Św. Jakuba. Spotkaliśmy się w lipcu gdzieś pod Leskowcem.

  200 zł
 • PZ
  Andrzej z rodziną

  Pozdrowienia z trasy na Skalny Stół! Jest Pan WIELKI!

  100 zł
 • DV
  Łukasz

  Dużo zdrowia i moc uścisków!

  20 zł
 • AB
  Adam Brok

  Ola życzę zdrówka. Na pewno się uda. Bądź silna i dobrej myśli. Trener wykonał dobrą robotę. Pozdrowienia ze Stronia Śląskiego. Kolejna wpłata.

  10 zł