id: p2xp77

Na nowy skuterek

Na nowy skuterek

Our users created 1 168 863 fundraisers and raised 1 217 334 387 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie. Nazywam się Stanisław, mam 66 lat i jestem pszczelarzem. Swoje produkty (miód i figurki woskowe) sprzedaje na targu w Będzinie. Wychowuje samotnie 12 letniego syna Igora, którego matka zostawiła w wieku 2 i pół roku. Po przyjeździe zza granicy (gdzie pracowałem przy dachach) zobaczyłem, że matka miała duży problem z alkoholem. Zaniedbywała Igora. Bez namysłu wziąłem syna do siebie i zamieszkałem na stałe w Polsce. Matka nigdy nas nie odwiedziła (była tylko raz na komunii syna), nie utrzymuje z Igorem kontaktu. Ma także odebrane prawa rodzicielskie. Jak Igor był mały przez prawie 4 miesiące mieszkaliśmy bez wody i prądu w domu, który dostałem od dziadka. W końcu udało mi się wyremontować pokoje i dziś staram się zapewnić synowi godne warunki życia. Nie mam prawa jazdy, dlatego od 10 lat wożę syna do szkoły skuterem. Niestety jest on już w kiepskim stanie i bardzo przydałby nam się nowy. Mam skromną emeryturę i dostaję 800 +. Chcę dać synowi najlepsze dzieciństwo o jakim marzy każde dziecko.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 322

preloader

Comments 3

 
2500 characters
 • Jan Kowalski

  Skuterek kosztuje aż 25 tys złotych? To chyba na samochód raczej. Może pora wziąć kredyt i odpadać za siebie zamiast sępić od ludzi? Masz ode mnie złotówkę i ciesz sie ze dostałeś coś za darmo bo jakoś nie dostaje i nie domagam sie tego od obcych ludzi.

  • Karol Zigmunth

   Widzisz... prosić każdy może, a czasami nawet jest to bardzo trudne, bo trzeba przełknąć dumę i ego. Można prosić, nie zawsze się dostanie. Ale co można na pewno i jest to bardzo łatwe, to zamknąć chamską mordę i siedzieć cicho w domu. Jakim trzeba być zadufanym w sobie prostakiem, żeby napisać taki post jak twój? Nie podoba się, to idź dalej. Załóż swoją zrzutkę, poznaj dobro innych ludzi i przestań być chamem. To całkiem łatwe...

 • KG
  Kamil

  Szerokości!

  100 zł