id: p435td

Budowa Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu - etap 2

Budowa Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu - etap 2

16 840 zł  (≈ 3 583 €)
of 7 000 zł (≈ 1 489 €)
240%
ended
31.05.2018
181
supporters
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Our users created 911 876 whip-rounds and collected 873 510 368 zł

What are you collecting for today?

Description

Fundacja na rzecz Kultury Słowiańskiej "Watra" prosi o wsparcie finansowe przy budowie Centrum Kultury Słowiańskiej we Wrocławiu.

Szanowni Państwo, wszyscy nas wspierający i sympatyzujący. Zakończyliśmy pierwszy etap zbiórki pod budowę Centrum Kultury Słowiańskiej, budynku, który poza funkcją kulturalną i edukacyjną, będzie także pełnił funkcję Świątyni Słowiańskiej. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać ponad 20 tysięcy zł., co stanowi pokaźną sumę. Bardzo dziękujemy Wam za okazane wsparcie, trudno wypowiedzieć, jak niezmiernie jesteśmy wdzięczni. Zebrane pieniądze w całości zostaną przeznaczone na zakup materiałów budowlanych, gdy budowa naszego Centrum już ruszy.

Nadchodzi wiosna a wraz z nią nie tylko zapał i chęć do pracy, ale również sprzyjająca ku temu pogoda. Dlatego zakasujemy rękawy i bierzemy się do roboty! Pierwszym naszym krokiem w budowie jest oczywiście postawienie fundamentów pod budowlę, z czym planujemy ruszyć już w czerwcu tego roku.

Fundamentem, jaki zostanie użyty, będą specjalne pale w formie śrub, wkręcane w podłoże, na których zostaną oparte belki podwalinowe. Jest to najbardziej dogodna dla nas forma budowy z uwagi na charakterystykę budynku, jak i formę podłoża, na którym stanie nasza świątynia, potwierdzoną badaniami geotechnicznymi.

Dlatego teraz ponownie zwracamy się do Państwa o wsparcie, tym razem już na szczegółowy cel. Koszt takich fundamentów wraz z montażem to około 7000 zł. Jeśli uda nam się zebrać tę kwotę do końca maja, nasze pragnienie rozpoczęcia budowy w czerwcu się ziści. Bardzo prosimy wszystkie dobre dusze o wsparcie finansowe naszej zbiórki oraz udostępnianie znajomym

Link do poprzedniej zbiórki:

https://zrzutka.pl/9d99a9

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 181

preloader

Comments 9

 
2500 chars
 • AB
  Agnieszka Bock

  Licytacja

  90 zł
 •  
  Anonymous user

  Brawo za krzewienie rodzimej wiary i kultury.

  50 zł
 • N
  Niklot

  ...za Kraj, za Krew, za Przodków...

  50 zł
 • RZ
  Robert ze Ślęży

  Niech święty ogień skupia wokół siebie coraz więcej świadomych Słowian...

  50 zł
 • SL
  Sylwia Larisz

  Ku Słońcu :)

  100 zł