Na zabiegi kastracji dla bezdomnych cieżarnych kotek
Na zabiegi kastracji dla bezdomnych cieżarnych kotek
Updates1
-
Na dzien dzisiejszy doszła do nas jeszcze ruda Marusia ciężarna i z wielką przepukliną pępkową, to jeszcze dziecko. Zostały wykonana 3 sterylizacje z czego dwie kotki zostały wysterylizowane z programu miejskich sterylizacji kotow bezdomnych w lecznicy Aga, w czym pomogło mi Stowarzyszenie Przypadek Kociej Nadzieji. Ruda Marusia została zoperowana na przepuklinę i wysterylizowana w lecznicy Vet Medica Natalia Zerhau-Dmoch. Wszystkie 4 kotki zostały odrobaczone Nextgardem. Zrobiliśmy tez 3 testy na choroby zakaźne. Jedna z kotek okocilła się i teraz jest mamą 4 kociaków ( nie jestesmy za usypianiem ślepych miotów i pisze to zdając sobie sprawę, ze niektórzy mogą mnie za tą shejtować, ale skoro tak się stało, to widocznie Bóg tak chciał) Ze zrzutki dzięki Państwu opłaciłam większą część rachunku, resztę dołożyłam ze swoich pieniędzy, choc płacęe też za ich utrzymanie w domach tymczasowych. Wykonano tez 2 szczepienia, Marusia jeszcze czeka na swojego ponieważ nadal leczymy ją z zapalnia spojówek.










Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Historia tych trzech kotek nie jest odosobniona, takich jak one jest wiele!!! Miały gdzieś kiedyś dom, to na pewno bo są oswojonymi przytulasami, kochają człowieka mimo iż ten, który powinien się nimi opiekować- zawiódł po całości....
Zadzwoniła dziś do mnie Pani z prośbą o pomoc, ktoś jej podrzucił na podwórko trzy ciężarne kotki! Wszystkie miziaste, zdezorientowane, wpatrzone w nią pytającym wzrokiem "co z nami będzie..."
Nie będę już tu narzekać na tego pseudo właściciela który pozbył się cieżarnych kłopotów, bo to już jest nieważne, ani nic nie zmieni!
Teraz trzeba działać i to szybko!!! Kotki mają mieć zabiegi sterylizacji w przyszłym tygodniu i dlatego przychodzę do Was z ogromną prośbą o wsparcie sfinansowania ich zabiegów, odrobaczenia testów i pierwszego szczepienia, które musimy wykonać jako minimum przed znalezieniem im domów. A wszystkie są kochane, wdzięczne i milusińskie, zasługują na prawdziwy dom i kochajacego człowieka.
Maja juz zapewnione tymczasowe schronienie na czas rekonwalescencji, by dojść do siebie po zabiegach u naszej niezastąpionej Pani Basi. A co potem z nimi będzie...
Tak bardzo bym chciała, żeby ktoś spojrzał na nie i pokochał by mogły wieść godne kocie życie. By nie spotkał ich los bezdomny, by nie musiały walczyć o przetrwanie
Ale nim to się stanie, chciałabym Was bardzo prosić o pomoc w opłaceniu zabiegów (koszt sterylizacji aborcyjnej 460zł×3), testów (koszt75zł×3) Nex Gard Combo (koszt 75zł×3) i pierwszego szczepienienia ( koszt 55zł×3) Doktor Natalia z Vet Medica Natalia Zerhau- Dmoch zgodziła się zrobić zabiegi jaknajszybciej i zaczekać... A ja, niewiele myśląc, podjęłam się pomocy tym kotkom. Może to była decyzja pochopna, ale gdybym postąpiła inaczej, te kotki wkrótce by urodziły, zasilając szeregi bezdomnych niechcianych kotów.... a ich los śniłyby mi się po nocach, bo takie koty, które są dla innych problemem, prędzej czy później kończą marnie...
Będę Wam wdzięczna za każdą złotówkę
Pozdrawiam Was
Sylwia
Pani Sylwio dorzucam się za Pani serce i za Figę bez której nie wyobrażamy sobie już domu