Zrzutka.pl Sp. z o.o. al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław, Polska. VAT number: 8992796896, KRS: 0000634168. Share capital: PLN 550,000. Licensed payment services provider in the European Union under the Polish Financial Supervision Authority (UKNF).
read more
Zrzutka.pl is a tool to organise your own fundraising for any chosen cause, for free, no fee. Zrzutka.pl is not only a crowdfunding platform (crowdfunding - social funding of a chosen project) and a fundraising platform (fundraising - raising money by supporting individuals, companies, foundations). It is first and foremost a virtual purse into which all those interested in a specific goal contribute: a charity collection, for a gift, for a project / business, for a trip with friends - you define the goal. In a way, Zrzutka.pl is a mix of platforms such as Kickstarter or Indiegogo with the world's most famous virtual wallet, PayPal. A fundraiser can be set up by an individual, a company, a foundation or an institution. Make a fundraiser, invite your friends and see how easy it is to raise money online!
Zrzutka.pl Sp. z o.o. applies corporate governance principles in accordance with the rules established by the Polish Financial Supervision Authority (KNF), available
here.
Witam. Panie Wacławie, proszę udostępniać link do zrzutki pod filmikami, bo większość oglądających nie wie o tej zrzutce! To nic złego. Będzie chociaż kiedyś ten bizon dla Kazika? Może chłop nie dożyć tej chwili a każdy oglądałby oględziny, zakup i remont. Na kabinę kury srają a temat umiera... Pozdrawiam i proszę przemyśleć...
Cegiełkę dla Pana Kazimierza obowiązkowo :) Super człowiek, którego nie da się nie lubić :) Bizon będzie w najlepszych rękach. Pozdrawiam serdecznie.
Tyle ile mogę, dokładam cegiełkę dla p. Kazimierza na kombajn ,bo wiem i czuję że to dobry człowiek i już to widzę oczami jak jest szczęśliwy z własnego kombajnu ,przy którym powstanie zapewne dużo ciekawych filmików , i życiowych ujęć z dbania ,naprawiania i udoskonalania maszyny))). Pozdrawiam p. Kazimierza i Waciki również za świetną robotę 🥳
Mała cegiełka Ode mnie Pozdrawiam! Kruku55
Pozdrawiam wiernego widza od lat.
Bedzie "Miodzio" kombajn:)