id: 9hdnre

#podarujwakacje dzieciom z pieczy zastępczej - Lato 2024

#podarujwakacje dzieciom z pieczy zastępczej - Lato 2024

Our users created 1 189 633 fundraisers and raised 1 253 537 027 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dołącz do Charytatywnej Loterii Pasibrzuchów - pomagaj i wygrywaj!


Fundacja To się uda i agencja Spuro wraz z Partnerami postanowiła odwdzięczyć się darczyńcom i przygotowała specjalną loterię z cennymi nagrodami!


Do złapania:

- Voucher na wakacje o wartości 10 000 zł

- Foodtruck i 100 burgerów od Pasibusa na Twoim evencie

- Weekend w hotelu Elements w Świeradowie Zdrój

- 100 kaw od Monko.Coffee

- Bilety na Survival Race

- 500 zł na zakupy w SFD


Jak działa wielka loteria Pasibrzuchów?


1. Dorzuć swoją cegiełkę do naszej charytatywnej akcji #PodarujWakacje - wystarczy 5 zł, aby wziąć udział w loterii! Im więcej wpłacisz, tym więcej losów otrzymasz.


2. Zgłoś swój udział w loterii: podarujwakacje.org

3. Wyczekuj wielkiego finału - losowanie już w niedzielę, 30 czerwca podczas Festiwalu Pasibrzucha we Wrocławiu!


Podziel się dobrem, złap los i wygrywaj!


Wypełnienie formularza* na stronie podarujwakacje.org jest niezbędne, aby wziąć udział w loterii. Sama wpłata darowizny na zrzutkę nie zapewnia udziału w losowaniu.


*Dane osobowe oraz kwota wpłaty muszą być zgodne z danymi i kwotą podanymi przy wpłacie na zrzutkę.


Regulamin loterii: regulamin.podarujwakacje.org


----------


Witamy w naszej podróży ku letnim marzeniom, gdzie zmartwienia zostają za horyzontem!


#PodarujWakacje wchodzi w kolejną, ekscytującą fazę. Po inspirującym sezonie zimowym, kiedy to dzieciaki uczyły się jazdy na nartach i snowboardzie, pragniemy, aby lato 2024 było dla kolejnych z nich jeszcze bardziej niezapomniane. Nasz cel? Dwa wyjątkowe turnusy, które zabrać mają dzieci z pieczy zastępczej w miejsca, gdzie mogą rozwijać swoje pasje, marzenia i talenty, bez #żadnychzmartwień.


Nasza akcja to dla tych dzieciaków jedyna okazja by spędzić beztroskie wakacje poza miejscem zamieszkania.


Do tej pory dzięki Wam, przez 5 LAT udało się nam zebrać już ponad 500 000 zł i wysłać na wyjątkowe wakacje i ferie blisko 650dzieci! Teraz dzięki Waszemu wsparciu i wierze w projekt mierzymy wyżej i dalej. Chcemy po raz kolejny zapewnić dzieciakom z pieczy zastępczej wyjątkowe wakacje. Razem to się uda!


Zobaczcie jak wyglądał zimowy obóz w Szczyrku -->Pierwszy Turnus: Aktywne wakacje nad jeziorem

Cel stawiamy wysoko – chcemy zorganizować obóz dla około 50 dzieci w naszym ukochanym OW Nowy Dworek nad jeziorem Paklicko Wielkie. Czekają tam na nich dni pełne słońca, wody i śmiechu, ale przede wszystkim – aktywności, które pozwolą im zapomnieć o codziennych problemach. Będzie to czas, kiedy #żadnychzmartwień stanie się realnością, a wakacje przemienią się w niezapomnianą przygodę.


Drugi Turnus: Odkryj Swoją Przyszłość

Nasz drugi obóz ma być czymś więcej niż tylko wypoczynkiem. Chcemy zaoferować dzieciom możliwość odkrycia potencjalnej ścieżki zawodowej. Podobnie jak nasz zimowy obóz snowboardowy z naszym przyjacielem Wojtkiem "Gniazdo" Pawlusiakiem, ten kameralny turnus pozwoli na indywidualne podejście do każdego uczestnika. Skupimy się na przekazywaniu wiedzy i umiejętności z różnych zawodów, z pomocą partnerów i autorytetów, którzy podzielą się swoją pasją i doświadczeniem. O tym obozie więcej napiszemy już wkrótce, jesteśmy w trakcie ustalania jego szczegółów.


Dlaczego akcja #PodarujWakacje jest wyjątkowa?

 • Każde dziecko zasługuje na wakacje, a szczególnie doświadczone przez los dzieci z pieczy zastępczej. Pomagając im inwestujemy w nasze przyszłe społeczeństwo.
 • #PodarujWakacje to wędka, dzięki której dzieci zdobywają kompetencje, które pozwolą im w przyszłości lepiej radzić sobie emocjonalnie, czy w sytuacjach społecznych i zawodowych.
 • Wyjazdy pomagają dzieciom budować poczucie własnej wartości i zapobiegać wykluczeniu. Choć raz dzieciaki poczują się wyjątkowo z pozytywnych powodów!
 • Dzięki spotkaniu z wyjątkowymi ludźmi, dzieci mają szansę się zainspirować, zdobyć motywację, zainteresować się nowymi pasjami. Mogą dostrzec nowe perspektywy zawodowe, czy ścieżki rozwoju.


Kto za tym stoi?

Fundacja To się uda powołana przez portal zrzutka.pl, prowadzi akcje charytatywne od 2020 roku, między innymi: Podaruj Wakacje, Razem dla Ukrainy, czy Bezpieczne KobieTY. Fundacja powstała by zmieniać świat na lepsze i dbać, by empatia i wspieranie siebie nawzajem były w nim kluczowymi wartościami. Jej fundamentem jest założenie, że dzięki połączeniu sił i środków, można osiągnąć każdy cel. W 2024 roku fundacja rozpoczęła nowy etap rozwoju, jest prowadzona niezależnie, dzięki czemu może podejmować decyzje samodzielnie i elastyczniej reagować na potrzeby beneficjentów.


Od samego początku Fundacja To się uda! połączyła siły z Fundacją Akara (organizatorem biegu z przeszkodami Survival Race oraz obozów Survival Race Camp) oraz Fundacją Przystanek Rodzina i Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania która są partnerami społecznymi akcji. W 2023 roku dołączył do nas organizator obozu GIOKO - obozy, które inspirują, z którym spędzimy dwa super wyjazdy! Wspólnie dbamy o transparentność i rzetelność zbiórek, organizację wyjazdów dla dzieci na jak najwyższym poziomie i dopięcie całego programu na ostatni guzik. Rekrutujemy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, organizujemy logistykę i przygotowujemy zróżnicowany plan wyjazdu oparty na czterech filarach: sporcie, survivalu, zabawie i edukacji.

Im więcej uda nam się zebrać w ramach zrzutki, tym więcej atrakcji będziemy mogli zapewnić podopiecznym. Pomóżcie wywołać uśmiechy na twarzach jeszcze większej ilości dzieciaków!


W wakacje 2023 udało zorganizować się dwa turnusy - sprawdźcie jak wyszły -->
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 6

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
5 PLN = 1 los
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 5 PLN otrzymujesz 1 los, uprawniający do udziału w losowaniu ...
5 zł

Sold: 80

Ended
Others
25 PLN = 5 losów + 1 bonusowy
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 25 PLN otrzymujesz 5 losów + 1 bonusowy, uprawniające do udzi...
25 zł

Sold: 71

Ended
Others
50 PLN = 10 losów + 3 bonusowe
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 50 PLN otrzymujesz 10 losów + 3 bonusowe, uprawniające do udz...
50 zł

Sold: 46

Ended
Others
100 PLN = 20 losów + 10 bonusowych
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 100 PLN otrzymujesz 20 losów + 10 bonusowych, uprawniających ...
100 zł

Sold: 22

Ended
Others
200 PLN = 40 losów + 30 bonusowych
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 200 PLN otrzymujesz 40 losów + 30 bonusowych, uprawniających ...
200 zł

Sold: 13

Ended
Others
500 PLN = 100 losów + 100 bonusowych
Weź udział w Charytatywnej Loterii Pasibrzucha - pomagaj i wygrywaj! Wpłacając darowiznę 500 PLN otrzymujesz 100 losów + 100 bonusowych, uprawniającyc...
500 zł

Sold: 3

Ended

Donations 417

preloader

Comments 2

 
2500 characters
 • Fundacja To się uda

  12 664,99 zł - wpłata ze zbiórki podczas Charytatywnej Loterii Pasibrzuchów

 • ZZ
  Dziadki z Wrocławia

  Na dobry początek akcji #podarujwakacje i super zabawę wszystkich Dzieci 🚣‍♀️🚴🏻🏊‍♂️🏄🏻🤾⛹🏻‍♀️🤸‍♀️

  100 zł