id: r2s2hv
Leczenie i zycie
Leczenie i zycie
Description
Jestem nauczycielem,.kocham swoją pracę.
Maz również pracuje.
Mamy dwoje dzieci. 5 i 8 lat.
Zmagamy się z przewlekłym leczeniem męża (padaczka, bezdech senny, uszkodzony kręgosłup) oraz alergiami syna.
Dojazdy do pracy zjadają niemal całe nasze pensje. Potem leki... Naprawy auta.
Ja z tego wszystkiego zachorowałam na depresję.
Ledwo starcza na jedzenie lub opłacenie rachunków :(
Syn marzy o butach do gry w piłkę. Córka kocha taniec...
Mamy też zwykle marzenia... Wziąć dzieci do zoo, w góry...
Moze pójść jako małżeństwo na randkę.
Odmalować mieszkanie....
Staramy się oszczędzać na wszystkim, dorabiam po godzinach...a ostatnio stałam i się zastanawialam czy kupić podpaski czy leki.
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.
Kochana, niech płynie do Was dobro szerokim strumieniem. Nie znamy się ale wierzę, że wyjdziecie na prostą i bardzo Wam w tym kibicuję. ♥️
na truskaweczki 🥰
Wszystkiego dobrego!
Trzymajcie się ciepło, nie jesteście sami ❤️
Trzymam kciuki za Was!